• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5

Зали

У своїй діяльності Дирекція виставок НСХУ використовує п'ять виставкових залів загальною площею 830 кв. м.
Переважну більшість проектів складають художні виставки. Можливе проведення мистецьких та книжкових ярмарків, аукціонів, виставок інших галузей.
Визначено чіткі терміни проведення виставкових заходів: 10-12 днів функціонування проекту, 3-4 дні - монтаж та демонтаж експозиції та інші підготовчі роботи. За домовленістю терміни експонування можуть змінюватись.
Для відвідувачів функціонують два входи і пасажирський ліфт. Для підготовки та демонтажу виставок використовується вантажний ліфт.

Зал № 1
Площа:    360 кв.м
Відправити заявку

Зал № 1

Зал площею 360 кв.м крім великих виставкових проектів прекрасно пристосований для проведення творчих вечорів, семінарів, корпоративних зустрічей тощо.

Зал № 2
Площа:    120 кв.м
Відправити заявку

Зал № 2

Зал площею 120 кв.м поділений на три пропорційні частини, що дозволяє розмістити як єдину експозицію, так і презентувати будь-який проект окремими блоками.

Зал № 3
Площа:    110 кв.м
Відправити заявку

Зал № 3

Зал площею 110 кв.м розділений перегородкою на дві рівні частини і чудово підходить для персональних виставок та інших індивідуальних проектів.

Зал № 4
Площа:    90 кв.м
Відправити заявку

Зал № 4

Своєрідне архітектурно-просторове рішення залу площею 90 кв. м з великою колоною у центрі завжди надає експозиції особливої привабливості.

Зал № 5
Площа:    150 кв.м
Відправити заявку

Зал № 5

Зал площею 150 кв. м, розташований на І поверсі Центрального будинку художника, є надзвичайно популярним серед експонентів, адже кожен відвідувач ЦБХ обов'язково потрапляє на виставку. Завдяки штучному освітленню експозиція набуває особливої виразності.