• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Фотокартини Анжеліки Черняховської

Фотокартини Анжеліки Черняховської

Фотокартини Анжеліки Черняховської
10 - 21 квітня
Анжеліка Черняхівська народилась у Будапешті (Угорщина). Росла та навчалась у Києві. Незважаючи на технічну освіту, все своє свідоме життя присвятила творчості, пошуку себе…

Анжеліка так представляє виставку своїх фото-картин: "Світ, у якому ми живемо, який нас оточує – гармонійний і досконалий. Нам залишається тільки споглядати і милуватися своєю Планетою. Залишається дякувати матінці-Природі за цей дар – Дар Життя на Землі.
Моя Подорож Душі відображає Світ, що є видимим. Це Світ людей, птахів, тварин, рослин. Лінії долі, її несповідимі шляхи, моя інтуїція та поклик серця привели душу до цих країн: Венесуели, Камбоджі, Мексики, Норвегії, Ірландії. Це незвичайні місця Чарування і Сили. Можливо, це земля моїх предків або минулих життів, віковічних перевтілень душі. Я гадаю – Все в цілому. Інакше я не потрапила би на ці землі і не відчула би себе там так затишно – Вдома.
Вся планета, кожна її Частка з нескінченним різномаїттям і красою – це наш Дім, наша планета – Земля!
Мої фото-полотна – це Гімн Красі Природи, це Пісня моєї Душі, Промінь Світла і Любові, який спрямований з мого Серця до Ваших Душ.
Це мої звернення подяки, уклін Всесвіту і Творцю за Дорогоцінний дар – Життя!"

Детальна інформація на сайтах:  http://anzhelf.com/  http://www.anzh-elf.com