• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Виставка "Мистецький Майдан"

Виставка "Мистецький Майдан"

Виставка "Мистецький Майдан"
28 березня - 6 квітня
Багатьом здається, що це почалося сто днів тому, хоча в масштабах нашої новітньої історії три місяці – це немало! Країна на межі економічного краху, вона потонула в корупції, задихаючись від гніву і безсилля перед брехнею і цинізмом. І при цьому більшість українців вірить у світле майбутнє своєї країни у співдружності європейських країн. Пройшов час і люди переконалися – те, що вчинила влада – «пльовок» в очі свідомого українця.
Український народ лишають його майбутнього! Народ повстав, повстала молодь, народжена в добу незалежності, повстали студенти, що знають мови та вільно відвідують європейські держави. Вони йшли майданами та площами міст України і вигукували «Молодь за Європу», «Україна – це Європа», «Україна понад усе». Так формувалась нова свідомість, нові відносини, побудовані на повазі, любові, патріотизмі, братерстві, самоорганізованості…
У вир революційних подій духовно увійшла кожна українська сім’я. Ніхто в ті дні не міг залишитись осторонь! Всі безстрашно стояли пліч-о-пліч, захищаючи свої права та свободи, своїх рідних, близьких, зрештою своє життя!
Розгін… кров… смерть… ! Так жорстоко та брутально намагались розправитись з мирними протестувальниками. Терпець урвався! Після цього на майдани держави вийшли їх батьки не за інтеграцію, вийшли проти насильства. Вже не вагалися виходити – чи ні! На вулицях сотні тисяч людей. Так народилась – Революція гідності!
Митці з усієї країни, які з перших днів відстоювали свої демократичні права, чинили це і пензлем. Твори пахли ароматом свободи, спраги до вільного життя… Утверджувались нові цінності на полотнах митців, як втілення усього українства.
Мистецька спільнота презентуватиме виставку «Мистецький Майдан» - відображення історичного повороту в історії нашого волелюбного народу.