Х Всеукраїнська трієнале живопису
19 червня-20 липня
Культурно-мистецький проєкт «X Всеукраїнська трієнале "Живопис-2025"» проходить у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України за сприяння Міністерства культури та стратегічних комунікацій України.
Трієнале «Живопис-2025» є масштабним оглядом творчих досягнень українських живописців протягом останніх трьох дуже непростих років.
Із великої кількості запропонованих робіт журі відібрало 265 живописних творів, авторами яких є 250 художників. Експозиція розкриває широкий діапазон сучасних творчих пошуків та спрямувань.
Визначено призерів та лауреатів Всеукраїнської трієнале "Живопис-2025"
І премія – Олесь Соловей (Київ)
ІІ премія - Інна Пантелемонова (Київ)
ІІ премія – Леонора Якимащенко (Київ)
ІІІ премія- Олександр Антонюк (Київ)
ІІІ премія- Едуард Потапенков (Київ)
ІІІ премія- Анатолій Фурлет (Чернівці)
Дипломами лауреатів відзначені художники:
Леонід Багрій (Одеса)
Леонід Бернат (Київ)
Сергій Декалюк (Збараж)
Ольга Ковтун (Київ)
Тарас Пономаренко (Київ)
Олеся Рибченко (Київ)
Спеціальними відзнаками журі відмічені художники:
Віра Кулеба-Баринова (Київ)
Костянтин Чернявський (Київ)
Владислав Шерешевський (Київ)
Валерій Шкарупа (Суми)