«Нескорені міста України»
17 травня - 2 червня
В Україні уже понад 1000 населених пунктів звільнені від російського окупанта. Ірпінь, Буча, Чернігів, Суми, Бородянка, Херсон... Міста, де народжувався спротив, незламність, хоробрість, рішучість. Міста, де мільйони місцевих жителів давали окупанту відсіч і показували, що Україна не скориться. Кожен цивільний поруч з нашими військовими, прикордонниками та іншими героями пліч-о-пліч визволяли свої домівки. Дорослі і діти допомагали облаштовувати блокпости, плести маскувальні сітки та готували їжу для наших Сил оборони.
Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала дійсно народною війною. Наші міста стали Містами Героїв, наші села стали Селами Героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.
Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала дійсно народною війною. Наші міста стали Містами Героїв, наші села стали Селами Героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.
У ці найважчі часи випробувань і надії на Перемогу над країною орків, Національна спілка художників України спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України запроваджують Всеукраїнський культурно-мистецький захід «Нескоренві міста України».