• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Всеукраїнська патріотична художня виставка "Нескорена Україна"

Всеукраїнська патріотична художня виставка "Нескорена Україна"

Всеукраїнська патріотична художня виставка "Нескорена Україна"
23 червня - 17 липня


Всеукраїнський мистецький проект «Нескорена Україна» проводиться Національною спілкою художників України за сприяння Міністерства оборони України. Мета цієї масштабної виставки показати здобутки наших митців, які в нелегкий для усієї країни час продовжують творчо відображати сьогодення України, та увіковічнити героїчний подвиг ЗСУ.

Експозиція об’єднала майже 300 художніх творів, більшість з яких втілюють авторські переживання, пов’язані з війною. Тут і філософські роздуми, і глибокий символізм, і творча констатація воєнних подій, свідками та учасниками яких ми стали.

Окремим проектом у рамках цієї виставки є «Маріуполь – душа України». Жахливі наслідки російської агресії зафіксовані в полотнах маріупольських митців та авторів з інших міст України. В експозиції поєднались твори, де відображене квітуче життя Маріуполя, та страшні епізоди російського вторгнення.

Сподіваємось, що ця виставка стане важливим емоційним і мистецьким етапом в творчих пошуках кожного художника і допоможе небайдужим глядачам ще раз замислитись про героїчні подвиги наших військових у битвах з російськими окупантами і вселятиме віру в неминучу перемогу України.