• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Костянтин Могилевський "Сповідь... Правда часу в образах..."

Костянтин Могилевський "Сповідь... Правда часу в образах..."

Костянтин Могилевський "Сповідь... Правда часу в образах..."
4 - 12 грудня
Виставка заслуженого художника України Костянтина Могилевського (1953-2020)
 
Костянтин Вікторович Могилевський у 1972 році закінчив живописне відділення Луганського державного художнього училища. У 1981 році з відзнакою закінчив Харківський художньо-промисловий інститут за спеціальністю монументально-декоративне мистецтво. Викладачі спецдисциплін: Б. В. Косарєв, О. Хмельницький, Є. Єгоров, О. Пронін.
 
З 1981 року працював як художник-монументаліст Луганського художнього виробничого комбінату. У 1988—1998 роках працював директором Луганського державного художнього училища.
 
У 1988 році Костянтин Могилевський став членом Національної спілки художників України. Працював як у галузі станкового живопису, так і в монументальному мистецтві. У доробку художника твори різних жанрів — пейзажі, портрети, натюрморти, вітражі, мозаїка, розписи і кераміка. Учасник вітчизняних і зарубіжних художніх виставок, творчих груп в Україні, Угорщині, Хорватії. Співзасновник художнього пленеру «Намальований Ірпінь». Виконав багато вітражів як в приватних, так і державних архітектурних ансамблях. Живописні роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Угорщини, Польщі, Австрії, Хорватії, Німеччини, Швейцарії, США.
 
20 квітня 2020 року після важкої хвороби Костянтин Могилевський помер. Похований у місті Буча.