• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Ігор Руденя "Час зупинити час"

Ігор Руденя "Час зупинити час"

Ігор Руденя "Час зупинити час"
20 жовтня - 2 листопада


З 20 жовтня по 2 листопада у Києві в «Будинку художника» вперше буде представлена виставка робіт Ігоря Сергійовича Рудені.

Хоча він не є професійним художником, але презентує в своїх роботах своє життя у «країні-в країні», де немає соціуму, немає людей, де діють лише справжні незмінні та непорушні закони природи.

Тематика виставки торкається життя в Чорнобильській зоні - темній плямі на мапі України, щоб розвіяти деякі міфи та легенди та привідкрити ширму цього незвичайного світу.

Митець покинув Київ та прожив насамоті в оточенні дикої природи та звірів вже понад 16 років - з 2005 року. Зараз в його творчому доробку 74 картини. На виставці глядачі побачать більшість картин автора, за якими буде прослідковуватись зміна його світогляду та майстерності в роботах.

Ці картини не тільки для естетики, а для пізнання повноти енергії життя. Вони доповнюються ліричним відступом у віршах на звороті картини, що є ключем для відмикання змісту кожної роботи.

На картинах відсутній людський світ, а подекуди виступають залишки цивілізації, який поглинає зелений світ та самотність. Світ, де нема ні добра, ні зла, де одна істина і непорушні закони природи та всесвіту; світ, що прямує до зірок і несе іскру життя для відродження.

21 жовтня з 12:00 до 18:00 та в наступні дні можна буде віч-на-віч поспілкуватися з художником, познайомитися з цим іншим світом, відкрити для себе знання та правила не тільки, щоб вижити в диких умовах, але й жити і достойно зустріти нові трансформації кінця і початку.

Ми б хотіли, щоб відвідавши виставку, глядачі могли б зупинити час навколо себе, відкрити себе та свій шлях, а також зазирнути в потаємне.