• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » "Будова природи"

"Будова природи"

"Будова природи"
4 - 19 вересня
Виставка «Будова природи», яка відбувається у залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України у вересні 2021 року, на моє переконання має стати продовженням мистецького діалогу між українськими і польськими художниками.
Невелика експозиція, яка складається з творів чотирьох авторів, тим не менш дає уявлення про образні і стилістичні наміри кожного експонента.

Безумовно цікавим для українського глядача є можливість ознайомитись з різнобарвним, своєрідним живописом японської художниці Юй Хонти, образною символікою Віта Богуславського, складними графічними композиціями Пьотра Земсти, глибоко індивідуальним світоглядом малюнків куратора цього проекту Ірміни Дубаньовської-Кутек.

Ця експозиція об’єднана однією ідеєю, яка звучить у назві виставки «Будова природи», і кожний автор у своїх творах по-своєму інтерпретує цю достатньо широку тему. У Пьотра Земсти – короткі лінії, які складають неповторні композиції, в яких поєднаний аналіз людської форми і форми природи. Виставковий ряд продовжують цикли облич Віта Богуславського, що звертають нашу увагу на проблеми між людського спілкування, та малюнки Ірміни Дубаньовської-Кутек з очевидною акцентуацією лінії, поєднаною з цікавими образними рішеннями. Доповнює експозиційний ряд широка гама колористичних рішень у обраних темах Юй Хонти.

Цей проект продовжує виставкову співпрацю Національної спілки художників України з польськими культурними інституціями, щоправда після тривалої паузи, і дає сподівання на реалізацію подальших спільних заходів.

Ігор Волощук

"Будова природи""Будова природи""Будова природи""Будова природи"