• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Катерина П'ятакова "Крок в Ефір"

Катерина П'ятакова "Крок в Ефір"

Катерина П'ятакова "Крок в Ефір"
26 листопада - 7 грудняКатерина – Член Спілки художників України та дійсний Член Європейської гільдії художників, які працюють у техніці пастелі (Pastel Guild of Europe), у 2012 році була представлена у ТОП100 кращих художників з 42 країн світу на Міжнародному фестивалі PALETAFEST в Хорватії. Катерина – учасниця, лауреат та переможець у більше ніж 50-ти українських та міжнародних виставок і конкурсів. У 2013 році її робота брала участь у VI Міжнародній Бієнале пастелі в Польщі, а у 2017 – на Бієнале Мистецтв в Італії. 
Саме пастель, на думку художниці, може подарувати відчуття гармонії, об’єднати художника та полотно в єдине ціле. Роботи Катерини представлені у численних виставках та арт-проектах як в Україні, так і за кордоном, її картини знаходяться у приватних колекціях в різних країнах світу.

Катерина – не тільки художник, а ще й педагог. На її рахунку більше 100 розвиваючих занять для дітей з історії мистецтва, малюнку та живопису. Чотири роки тому вона розробила та написала перший в Україні теоретично-практичний курс «Українське мистецтво – дітям», який направлений на популяризацію української культури, дає можливість познайомити дітей з основними напрямками мистецтва, починаючи з первісного ладу та до наших днів у формі, цікавій та зрозумілій навіть маленьким дітям. Також художниця є співзасновницею соціального волонтерського проекту «Мій талант тобі, Україно!» для талановитих молодих людей з інвалідністю.