• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Лілія Задоянчук - "Задзеркалля"

Лілія Задоянчук - "Задзеркалля"

Лілія Задоянчук - "Задзеркалля"
26 листопада - 7 грудня
З 26-го листопада по 7 грудня у Центральному будинку художника відбудеться персональна виставка художниці Лілії Задоянчук «Задзеркалля», організатором якої виступив Культурний центр «АртЛайн». Вперше в Києві будуть представлені унікальні роботи, виконані в авторській техніці живопису на склі.

Роботи талановитої вінничанки вже давно відомі серед шанувальників мистецтва не лише в Україні, а й далеко за її кордонами. Так твори Лілії вже привернули увагу колекціонерів Греції та Італії. А нещодавно мистецькі шляхи привели художницю до італійського острова Мурано та до однієї з найавторитетніших галерей острова «Murano Art Glass», клієнтами якої є Джордж Клуні, Сильвестр Сталлоне, Том Гамільтон та інші зірки світового масштабу. Отже плідна співпраця з Італією продовжується. А тим часом і київські шанувальники мистецтва матимуть змогу побачити авторські твори на власні очі. 

Творчість Лілії Задоянчук бере свої витоки з театру. Надзвичайний колорит, гра форм та світла, гіперболізована яскравість та розкіш, що асоціюється з театральним дійством, італійським карнавалом, загадковим блиском та парадністю карнавальних масок та костюмів - є характерною ознакою робіт Лілії. Не дивно, що її творчість так прийшлася до душі в Італії, а серед представлених на виставці робіт ми зможемо побачити затишні романтичні вулички таємничої Венеції.

Ще однією гранню творчої особистості авторки є захоплення Азією - костюмами, вишуканими предметами інтер’єру, скульптурами, музикою. Лілію зачаровує краса тропічних лісів, флора та фауна цього регіону. "Азія – це моє закулісся”, - зізнається художниця. 

Отже, в експозиції на глядача чекатиме розмаїття улюблених авторкою природних мотивів: екзотичні птиці з переливчастими хвостами від подуву вітру, квіти й трави, загадкові мешканці підводного царства, феєричні медузи, коралові рифи, риби і дивовижні черепахи. Художниця звертає нашу увагу на витонченість та в той же час крихкість, вразливість природи та бажає, щоб ми змістили фокус з самих себе аби побачити ту неосяжну розкіш, даровану нам Богом задля розумного керування та гармонійного життя.

"Творчість Лілії дарує відчуття свята, піднесення від зустрічі з миттєвістю застиглої краси, без якої так втомилась сучасна людина. Ми так влаштовані, що аби відкрити, побачити красу, нам необхідний певний сигнал, поштовх, яскравий спалах. Таким спалахом і стає унікальна авторська техніка художниці. У Лілії в руках наче знаходиться чарівний ключ, який відкриває двері у світ прекрасного, у магічне задзеркалля, де живе краса та гармонія”, - каже куратор виставки Маріанна Абрамова

Лілія Задоянчук - "Задзеркалля"Лілія Задоянчук - "Задзеркалля"Лілія Задоянчук - "Задзеркалля"