Виставка претендентів на здобуття мистецької премії "Київ" імені Сергія Шишка
7 - 16 лютого
Премія "Київ", заснована у 2001 році Київською міською державною адміністрацією спільно з координаційною радою Національних творчих спілок України, присуджується щорічно.