• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Антон Гудзикевич, Марія Журікова "Вібрації літа"

Антон Гудзикевич, Марія Журікова "Вібрації літа"

Антон Гудзикевич, Марія Журікова "Вібрації літа"
12 листопада - 31 грудня
Виставка  талановитих, молодих художників Антона Гудзикевича і Марії Журікової «Вібрації літа». Це два художника, яких об'єднує любов до мистецтва і життя, їх пошуки минулих років збагатилися, а майстерність пензля продовжує відточуватись у кожній картині.

Художники брали участь у багатьох виставках: по всій Україні, в Китаі, Іспанії, Німеччині, Росії. Твори знаходяться в приватних колекціях. 

«Для мене підготовка до нового полотна, до нового сюжету дуже важлива, - ділиться своїми думками Антон Гудзикевич, - і мова тут не про спроби смислового навантаження картини. Я в першу чергу шукаю настрій, намагаюся вловити в свідомості той стан, який вважаю найбільш відповідним  і потім вже знаходжу потрібні кольори і композиційні рішення для реалізації на полотні».

Пейзаж, краса природи і радість життя - основні теми полотен Антона Гудзикевича. Це не надумані, це реальні враження і емоції художника які передані на полотні яскравими і насиченими кольорами. Художник розповідає свою історію через тему взаємин людини і води, людини і повітря, людини і землі.

Марія Журікова останні кілька років вивчала пластику жіночого тіла, його виразний язик. Вона створює абстрактні полотна, але з класичним підходом до зображення жіночого тіла, розвиваючи цю тему, чередуючи різні техніки, як графічні так і живописні, намагаючись домогтися чистого діалогу між полотном і реальним світом.