• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Катерина П'ятакова - "Відлуння"

Катерина П'ятакова - "Відлуння"

Катерина П'ятакова - "Відлуння"
10 - 21 квітня

Все, що ми бачимо навколо себе, всі подЇЇ нашого життя - все відкликається відлунням в нас. Спочатку голосно, потім звук поступово спадає. А іноді відлуння перекриває всі інші звуки. Це схоже на те, як проміння сонця відбивається в небі та хмарах, як голос сонця стає такий гучний, що перекриває всі інші голоси. А іноді всі голоси звучать в унісон. 

Катерина П'ятакова - член Національної Спілки художників України, дійсний член Європейської гільдії митців, що працюють у техніці пастелі (Pastel Guild of Europe), член Української асоціації жіночих досліджень в мистецтві (Ukrainian Association for Feminist Research in Arts). Лауреат та переможець багатьох виставок і конкурсів, виставкова діяльність налічує більше 40 виставок.

У 2012 році Катерина П’ятакова була представлена у ТОР100 кращих митців із 42 країн світу на Міжнародному фестивалі PALETAFEST у Хорватії, в 2013 році її робота брала участь у VI Міжнародній бієнналє пастелі у Польщі, у 2017 році на Міжнародній бієннале мистецтв у Римі, Італія.

Як викладач, є автором більше ніж 100 розвиваючих занять для дітей з історії мистецтва, малюнка та живопису, більше 7 років працює як волонтер-викладач з образотворчого мистецтва з дітьми з функціональними обмеженнями у Центрі соціально-психологічної реабілітації.
Нагороджена Почесною Відзнакою за соціальну роботу.

Катерина П’ятакова є співзасновником соціального волонтерського проекту «Мій талант тобі, Україно!», що створений для підтримки митців з обмеженними можливостями.

Роботи Катерини П’ятакової знаходяться в приватних колекціях України, США, Європи, Австралії та Россії.

Обкладинки збірок поезій в США та Новій Зеландії прикрашені роботами Катерини П’ятакової, а також роботи художниці використано в якості ілюстрацій до учбового посібника з образотворчого мистецтва.