• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » VІІ Всеукраїнська трієнале "Живопис-2019"

VІІ Всеукраїнська трієнале "Живопис-2019"

VІІ Всеукраїнська трієнале "Живопис-2019"
6 - 30 червня
16 та 28 червня виставка не працюєДирекцією виставок НСХУ здійснено масштабний мистецький проект який віддзеркалює розмаїту палітру сучасного українського живопису останніх трьох років.

Попередній досвід організації таких художніх акцій і наявний широкий спектр авторських уподобань, на нашу думку, дозволили професійно і достатньо повно презентувати здобутки українських живописців.

Глядачам буде надана унікальна можливість в одному виставковму просторі ознаймитись з класичним живописом, імпрессіонічними варіаціями, сучасними символіко-образними пошуками, абстрактними та експресивними рішеннями.

Завдяки персональним запрошенням відомих живописців, уважному попередньому перегляду запропонованих для участі в трієнале творів, виставка набула якісного мистецького потенціалу.

Головна ідея трієнале "Живопис-2019" - якнайширший показ самого помітного і цікавого в мистецтві живопису України отримала наочне втілення в експозиції, що налічує понад 300 творів художників різних ментальних і творчих спрямувань.