"Художники Києва - рідному місту"
16 - 26 травня
Виставка "Художники Києва - рідному місту" проходитиме в залах НСХУ з 16 по 26 травня 2019 року. Цей мистецький проект складається з творів сучасних живописців і ретроспективної частини експозиції.
Поруч з полотнами Бориса Литовченка, Олександра Ольхова, Івана Пилипенка, Наталі Тетерук, Панаса Титенка, Марини Яценко та інших авторів сьогодення глядачі зможуть побачити ностальгічні київські краєвиди другої половини 20-го століття - Онуфрія Бізюкова, Олександра Глущенка, Олексія Захарчука, Ядвіги Мацеєвської, Бориса Раппопорта, Івана Тюхи, Аркадія Чичкана, Сергія Шишка й інших художників тієї доби.
Виставка присвячена щорічному святкуванню Дня Києва і організована Дирекцією виставок НСХУ та Департаментом культури КМДА.