• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Олена Самойлик "КолоРод Життя"

Олена Самойлик "КолоРод Життя"

Олена Самойлик "КолоРод Життя"
29 березня - 7 квітня
КолоРОД (спіраль) Життя


Дух - споконвічний. Єдиний Дух, який ми називаємо Богом, народжуючи Світ, розсіявся нескінченною безліччю насіння самопізнаючих частинок (его - собь), тотожних йому в потенціалі, залишаючись при цьому єдиним колективним Розумом. Весь Світ видимий і невидимий - його прояв, створений як школа зростання цього насіння в грі, яку ми називаємо життя. Матеріі без Духа не існує, вона лише прояв його енергії в русі, яку ми зчитуємо своїми органами почуттів на обмеженому діапазоні, сприймаючи за заданою програмою як видимий нами світ, але в дійсності матерії немає, вона є ілюзія (майя), є тільки рух як прояв енергії Духа, що зникає в нескінченності від макросвіту в мікросвіт. КолоРод життя є перевтілення собі (душі) у матеріальній формі відповідно цілям розвитку цієї душі.

Це головний постулат стародавніх вед наших предків (у 10 тис. до н.е. на території сучасної України була створена перша хліборобська держава-Оратта (Аратта)), які збереглися в Індіі. У Велесовій книзі написано, що Кий, Щек, Хорив і Либідь повернулися з частиною племен на родові землі з Індії, куди пішли наші предки під час великого похолодання і де створили ведичну державу Індію - названа на честь Індри-громовежця.

Зовнішню частину цих знань зараз доводить наука. Так, в атомах відстань між частинками, щодо їх розміру, приблизно така ж, як між Сонцем і планетами, що обертаються навколо нього. Атоми в свою чергу, також діляться за подібною картиною, причому бачить їх спостерігач то як частинку, то як хвилю, в залежності від очікування. Вчені поки так і не знайшли неділимі частки - все зникає в русі, на субквантовому рівні є тільки ймовірність матеріі.

Цей проект має на меті відродження духовно-наукового світогляду і об'єднання народів під загальноземнимі цінностями для повернення  гармонії людства зі всім живим світу Землі.
Художник та автор проекту - Олена Самойлик

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005349490299