• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Катерина Корнійчук, Олена Михайлова-Родіна, Наталка Ніколайчук - "Primavera"

Катерина Корнійчук, Олена Михайлова-Родіна, Наталка Ніколайчук - "Primavera"

Катерина Корнійчук, Олена Михайлова-Родіна, Наталка Ніколайчук - "Primavera"
1 - 10 березня


"Весна вражає не тільки пробудженням природи, а й, особливим настроєм емоційного піднесення. Вона провокує загострене відчуття цінності життя, саме, в її оновленні. В такому настрої, враження художника від навколишнього світу завжди загострені. І байдуже, куди заведе мандрівка реальна чи уявна - до тихого узбережжя ріки біля старого саду, чи до величної Венеції, адже мерехтіння ранішнього, ще не спекотного сонця, перетворить будь-яке місце вражень – в мажорні кольори весняної магії"
Катерина Корнійчук


"PRIMAVERA… зворушливе слово, весна! Скільки очікувань в ньому та сподівань, чекаєш миті нової, нового життя, здається, що ось повернулись… й дівочі літа… Любов’ю безмежно насичує світ, світанок і ранок і вечір… Горить! Палає любові натхнення в весні…"
Олена Михайлова-Родіна


"Весна – PRIMAVERA
Це відчуття енергетичного потоку міцного струменю, якій проходить скрізь наше єство, змушує наше серце битися частіше, хвилюватись від несподіваних бажань. Звучить музика серця, колір, лінія, ритм – ось головні виразники наших почуттів. Глядач створив весну своєї душі – ця виставка вся для тебе!"
Наталка Ніколайчук