• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Василь Ходаківський - "Терра інкогніта"

Василь Ходаківський - "Терра інкогніта"

Василь Ходаківський - "Терра інкогніта"
1 - 10 березня


Мабуть завжди залишиться загадкою як і чому людина стає художником, стає на той тернистий шлях, сповнений внутрішнього горіння, сподівань та розчарувань. Ніхто і ніколи напевно не зможе заглянути за край душі творця. Хіба тільки твори художника частково відкривають його внутрішній світ. Але що то за світ! Коли ти живеш паралельним віртуальним життям! І все те навколишнє брудне залишається поза підрамником, майстернею. А тут на полотні ти можеш поділитися краєчком свого серця, вкласти енергію в мазок, лінію, передати експресію. Бо то, власне, і є живопис… Кажуть художники щасливі люди. Коли ти з вечора плануєш завтрашній день, коли Муза вночі не дає тобі спокою, а зранку ти летиш мов на крилах до своєї майстерні і твориш ті речі, які тобі хочеться творити. Тоді гіпотеза про щастя художника – то є правда.
Василь Ходаківський1982 - закінчив Київський художньо-промисловий коледж (наразі Київська державна академія декоративно-прикладного мистецва і дизайну ім. Михайла Бойчука) 
1992 - закінчив Київський державний художній інститут (наразі Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), живописний факультет, майстерня монументального живопису (керівник Стороженко М.А.) 
Член НАціональної спілки художників України з 1992 року