• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Володимир Бизов - "Среда обетованная"

Володимир Бизов - "Среда обетованная"

Володимир Бизов - "Среда обетованная"
14 - 24 лютого


Перед глядачем розкривається широка панорама мистецьких уподобань художника. Бизов працює великими серіями творів, намагаючись осягнути одвічні мистецькі теми: Простір, Час, Історія, Твердь, Вода тощо.

В полотнах серії "Silentium" досліджується мінливий невидимий Простір. Щоб він став видимий, Автор насичує його Водою, вологою, перетворюючи на туман. Так народилася низка напрочуд дивовижних полотен з варіаціями туманів.

А в близькій до неї серії "Вечоріє" бачимо як туманний Простір, повітря поступово збагачується кольором і перетворюється вже на живописну Твердь — цикл абстрактних кольорових фантазій.

Мінливі наслідки взаємодії механізмів з живою поверхнею Землі — Твердю втілені в полотнах з наступної серії "Сліди".

Натомість в картинах серії "Чумацький шлях" розсипи відшліфованих природою камінців — дрібних уламків колись величних гірських масивів — стають для художника мікроскопічними образами, в яких відкриваються праісторичні процеси формотворення Тверді земної, гірських порід, скель. 
Для живописного втілення Часу Бизову знадобилося кілька серій абстрактних полотен: "Пори року", "Дванадцять місяців", "Зодіак", які відзначаються віртуозним застосуванням кольору.

В назві виставки "Среда обетованная" закладений щонайменше подвійний сенс, який Бизов пропонує розкрити самому Глядачеві. І Глядач напевне буде винагороджений розгадкою в процесі уважного огляду виставки.