• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Анастасія Крайнєва - "Лише фрагменти"

Анастасія Крайнєва - "Лише фрагменти"

Анастасія Крайнєва - "Лише фрагменти"
18 - 28 січня
Плин часу несе нас, не даючи можливості насолодитися тим що є, тут і зараз. Лише фрагменти, як фотографіі в альбомі нагадують нам про те, як було, про те як могло б бути і про те як буде. Пейзаж, портрет, натюрморт це лише фрагменти...


Анастасія Крайнєва народилася у 1972 році у місті Кемерово. З 1990 року живе та працює в Україні.

1988-1990, Кемеровське художне училище, кафедрастанкового живопису.

1990-1993, Ужгородське училище прикладного мистецтва ім. А. Ерделі, кафедра художнього оформлення.

1993-1999, Львівська державна академія мистецтв, кафедра художнього текстилю.Член НСХУ, секція живопису.

З 1999 учасник українських і міжнародних виставок та пленерів.

Роботи знаходяться в приватних колекціях і галереях України та за кордоном.Пейзаж, натюрморт, портрет, жанрова композиція. Художник не обмежує себе одним напрямком. Головна мета затягнути глядача в творчий процес. У мальовничих полотнах є деяка імпровізація, яка пропонує глядачеві піти своїм шляхом. Знайди свою історію. Художник-співавтор. Глядач-співавтор... І це вже інша, захоплююча історія.

Неймовірно емоційні, сміливі, позитивні, фактурні, філософські, ліричні, фантастичні, колоритні, медитативні, надзвичайні, впізнавані, прості, складні, світлі, темні, ароматні, овіяні смутком, наповнені щастям... Це кілька висловлювань вдячних глядачів.Анастасія Крайнєва - "Лише фрагменти"Анастасія Крайнєва - "Лише фрагменти"Анастасія Крайнєва - "Лише фрагменти"Анастасія Крайнєва - "Лише фрагменти"