• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Михайло Томасік - "Я Герольд"

Михайло Томасік - "Я Герольд"

Михайло Томасік - "Я Герольд"
18 - 30 червня
Михайло Томасік народився у Симферополі, 5 травня 1987 року.
Мистецьку освіту здобув в Кримському художньому училищі імені М.С.Самокиша, 2002-2007 рік - Кримська філія НАОМА на живописному відділенні (майстерня професора Балкінда Л.В), випускник Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (майстерня професора Гуріна В.І.)

Достатньо одного разу побачити роботи молодого українського художника із Сімферополя Михайла Томасіка і забути їх вже неможливо, настільки вони самобутні та знакові для українського образотворчого мистецтва. Фактурність площини картин Михайла Томасіка створює певний об’єм. Крім цього, використовується і вкрай цікавий художній прийом, своєрідна єдність протилежностей. Автор навмисно «замикає» своїх героїв, локалізує їх у просторі, обмежуючи рамками картини. І водночас, буквально зіштовхує своїх учасників і глядача лобом в лоб в іншому просторі спостерігача: з рухомими колісницями, возами, створюючи єдиний особистий сюжет. Глядач стає не спостерігачем, а співучасником єдиного мистецького дійства, неповторного й унікального. 
Томасік як музикант, що зачаровує грою, вводить глядача в свій внутрішній світ, наповнений філософським пошуком сенсу і одночасно щирою дитячістю висловлювання. Автором були створені ряд проектів «Ангели серед нас», «Асорті», «4 почки»,  «Я телега» та інші. З одим з них ми знайомимо Вас на цій виставці.  
«Я Герольд», «Я Глашатай», «Я Вершник». Кожна картина в проекті це зашифрована за допомогою геральдичних символів інформація за допомогою якої автор уповноважений повідомити, закликати глядача до осмислення запропонованої теми, індивідуальним сприйняттям. Концентрація образів набирає більшу вагу, а значить і силу.

Всі питання і пропозиції за телефоном 0934015403.