• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Івапавельчук - "Пасіонарність"

Івапавельчук - "Пасіонарність"

Івапавельчук - "Пасіонарність"
16 - 28 травня


Українська художниця Іва Павельчук народилась у Києві 16 травня 1968 року.
Працює в галузі сучасного мистецтва та щорічно виставляється з 1988 року.
До експозиції «Пасіонарність» увійшло 100 полотен, створених впродовж 1986-2018-х років, в тому числі з приватних та музейних зібрань України. Представлений доробок ознайомлює глядача з ключовими  образами двох основних періодів: неосецесії (1986-1994) та абстракції (1995-2018), демонструючи послідовність творчої еволюції та органічний зв'язок, що історично утворився між абстракцією та дизайном.
Картини Івипавельчук зберігаються в музейних зібраннях: Національного музею Тараса Шевченка, Національнго музею «Київська картинна галерея», Українському центрі народної культури «Музей Івана Гончара», Східно-Казахстанського обласного музею образотворчих мистецтв імені родини Невзорових; муніципальних збірках: Дирекції виставок НСХУ, Асоціації Арт-галерей України, паризькому Фонді сучасного українського мистецтва «Фенікс».
За 30 років виставкової діяльності було проведено 20 персональних виставок та понад 100 мистецьких проектів в Україні та Європі.
Бібліографічний список художниці нараховує понад 80 мистецтвознавчих рецензій у періодичній пресі, фахових іноземних та вітчизняних каталогах і довідниках, у тому числі, у виданні «Історія української культури».
Живопис для Івипавельчук виявився не просто фаховим покликанням, а й доленосним суспільним призначенням, яке допомогло розкрити потужний педагогічний потенціал, власне громадське ставлення до сучасності та почуття національної пасіонарності.