• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Владислав Шерешевський - "Свіжи на"

Владислав Шерешевський - "Свіжи на"

Владислав Шерешевський - "Свіжи на"
12 - 22 квітня

"В живопису, що носить підпис Шерешевського, завжди знаходиться місце для підміни, виверту,імплантованої цитати, симуляції, сміховинної плутанини. Тільки на його картині можуть бути поєднанні в єдине стильове ціле Репін і Ван Гог, Едуард Мане і Клод Моне, голандський натюрморт і розбурхане море епохи романтизму...

Владислав - майстер гротеску, смішного, в'їдливого. Його гротеск несе в собі сучасний міський фольклор, політичну злобу дня, пістрявий карнавал студенського  гуртожитку. Художник вміє весело перетрусити все те, що називається загальнокультурними надбаннями. У нього вони проходять загальну перевірку на здоровий глузд і життєздатність. Дивлячись на подібний опус, чомусь розумієш, що світ вцілів, бо сміявся.

Шерешевський - це художник- сміхач.

Щоб розуміти і цінувати живопис Шерешевського, феномен його творчості, треба бути не поверхово обізнаним в історії культури. Треба мати навіть не одне, а кілька вищих освіт, аби бути позбавленим догматичної точки зору на багато речей.  Треба мати, крім почуття гумору, ще й унікальний слух, аби відразу вловити в назві твору містифікацію, дотеп, змінений акцент, виклик."
Дмитро Корсунь - художник


Владислав Шерешевський - "Свіжи на"Владислав Шерешевський - "Свіжи на"Владислав Шерешевський - "Свіжи на"Владислав Шерешевський - "Свіжи на"Владислав Шерешевський - "Свіжи на"Владислав Шерешевський - "Свіжи на"Владислав Шерешевський - "Свіжи на"