• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Всеукраїнська виставка "Графіка-2018"

Всеукраїнська виставка "Графіка-2018"

Всеукраїнська виставка "Графіка-2018"
8 - 24 червня

 

З 1997 року Національна спілка художників України кожні три роки проводить Трієнале графіки. З 2002 року один раз на два роки проводиться виставка-конкурс ім. Георгія Якутовича. Оскільки у цьому році повинні відбутися обидві ці акції, визначено за доцільне їх об’єднати та провести всеукраїнську виставку графіки під загальною назвою «Графіка-2018».

 

Масштабна експозиція переконує в прогресивному і надзвичайно цікавому розвитку цього виду образотворчості.З’являються нові незвичні приклади композиційних рішень, поєднання технік і матеріалів, несподіваний формат показу.
Сьогодні у виставкових залах Дирекції виставок НСХУ зібрана майже вся палітра сучасного графічного мистецтва від численних акварельних творів до композицій, виконаних в складних техніках.
Експозицію сформували аркуші відомих авторів – Ю. Гончаренка, В. Іванова-Ахметова, К. Корнійчук, М. Кочубея, А. Левицього, В. Мітченка, Ю. Рубашова, О. Стратійчук, В. Сидоренка, В. Чебаника, А. Чебикіна, та роботи молодих художників, які, тим не менш, демонструють високий професійний та творчий рівень.

Всеукраїнська виставка "Графіка-2018"Ще до відкриття проекту «Графіка-2018» будуть визначені лауреати трієнале та конкурсу ім. Г. Якутовича і глядачі зможуть оцінити об’єктивність та компетентність роботи журі.

Кращі твори виставки «Графіка-2018» нагороджуються преміями та дипломами.
За умовами конкурсної програми Трієнале журі присуджує один Гран-прі, як вищу відзнаку Трієнале та три заохочувальні премії. Художнику, який отримав Гран-прі «Графіка-2018», надається право проведення персональної виставки у виставкових залах НСХУ в 2019 році.
Дипломи конкурсу ім. Г. Якутовича присуджуються в чотирьох номінаціях: книжкова графіка, естамп, оригінальна графіка, акварель. Журі присуджує дипломи І, ІІ, ІІІ ступеню в кожній з номінацій.

Чекаємо на Вас 8 червня о 16 годині на відкриття цієї непересічної події і сподіваємось, що ця виставка стане вагомою віхою в презентації сучасного графічного мистецтва України.