• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Олександр Чередниченко - "Райська країна"

Олександр Чередниченко - "Райська країна"

Олександр Чередниченко - "Райська країна"
28 березня - 9 квітня


Олександр Чередниченко народився 26 лютого 1958 р. у місті Лозова Харківської області. Живе і працює у місті Суми.

Прагнення до творчості й талант художника проявилися в Олександра з дитинства, тому все своє життя він вирішив присвятити живопису. Навчання розпочав у Харківському державному художньому училищі (1973–1977), а відшліфовував майстерність у Харківському художньо-промисловому інституті, обравши факультет інтер’єру та обладнання за спеціальністю «Художник декоративного мистецтва» (1977–1982). Працює у галузі монументального та станкового живопису, постійно вдосконалюючись та відкриваючи нові горизонти.

У своїй творчості Олександр Миколайович органічно поєднує романтичне сприйняття реалій із властивим монументальному живопису філософсько-епічним розумінням дійсності. Картини майстра набули великої популярності та отримали високу оцінку серед поціновувачів мистецтва.
Шукаючи нові форми, методи, стилі, техніки, художник вивершив свою, оригінальну манеру виконання, яка вигідно вирізняє його серед інших майстрів пензля.

Олександр Миколайович - учасник різноманітних художніх заходів, він активно займається громадською діяльністю, є членом правління громадської організації МЦ «Собор», упродовж багатьох років – незмінний голова журі обласних і міських дитячих конкурсів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, постійний керівник групи художників Міжнародного Рєпінського пленеру у Чугуєві.