• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Виставка вихованців дитячого центру «Майстерня да Вінчі»

Виставка вихованців дитячого центру «Майстерня да Вінчі»

Виставка вихованців дитячого центру «Майстерня да Вінчі»
7 - 12 лютого
Нова хвиля української культури: більше 30 дітей відкривають виставку живопису у Центральному Будинку Художника.
Найстаршому художнику – 11 років, наймолодшим – 5 років. Загалом, 32 дитини виставляють 120 картин, серед яких – як оригінальні натюрморти і пейзажі, так і копії картин Леонардо да Вінчі, Ван Гога, Клода Моне, Анрі Матісса, українських Костанді та Василевського, інших видатних художників.
Для маленьких художників живопис є дещо більшим, ніж просто заняття. У кожного з них – своя історія. Наприклад, для 6-річної Віки Горовенко окрім задоволення від взаємодії з густою олійною фарбою, створення вираженої текстури, живопис – ще й професія її дідуся. Для 6-річної Жені Солодкої – багатокольоровий світ фантазій, який вона створює на полотнах, займаючись малюванням по кілька годин на день. Для 11-річної Сани Діаб – хист до м’яких і плавних форм малюнка, створення миру та гармонії, яких зараз немає на її другій батьківщині в Сирії. Для 7-річного Дениса Одінцова – основа майбутньої професії архітектора, постійне бажання створювати щось прекрасне. Тимур Сорокопуд 7 років, який мріє створювати військові технології, захоплюється рисунком та можливістю виражати свої почуття до 6-річної дівчинки. Настя Галушко 7 років – у захваті від процесу створення справжніх картин.
Кожен з маленьких художників – індивідуальність і має власну мотивацію професійно займатися рисунком і живописом. Молоді художники вчаться працювати і відчувають захват від того моменту, коли проводять останню лінію і дивляться на свою завершену роботу. Їх надихає відчуття досягнення все вищого і вищого рівня майстерності, яку вони здобувають разом із наставником і вчителем.
Одні юні художники займаються живописом вже кілька років, інші – всього кілька місяців. Але всі дитячі картини мають свою душу і змінюють світогляд дорослих. Ці картини хвилюють і захоплюють, пробуджують відчуття прекрасного і укріплюють віру в усе хороше, що існує в світі. 
Часто батьки не здогадуються про приховані можливості своїх дітей. Варто спрямовувати хист дитини підказками і порадами, надавати можливість визначати сюжет, композицію, кольорову гамму картини.
Навчаючись цій діяльності, діти бачать, як ростуть їхні можливості і це надихає рухатися вперед і досягати нових результатів. Створюючи справжні картини, діти відчувають себе здатними до дій, здатними змінювати світ до кращого і це формує характер. У процесі інформатизації та розвитку технологій суспільство змінюється стрімкими темпами, зникають професії, змінюються умови, нові виклики вимагають швидкої адаптації. Активні, креативні та старанні діти – основа кращого майбутнього. Здатність дитини вивчати нове і відразу застосовувати знання на практиці – запорука успіху в майбутньому. Талановиті діти – можливість для країни показати свої сильні сторони всьому світу.
«Живопис вчить дітей дисципліні, розумінню прекрасного, креативності, критичного і логічного мислення», – впевнений викладач живопису в дитячому центрі «Майстерня да Вінчі» і організатор виставки Олексій Ігнатенко.  «Малюнок у просторі – це основа в таких напрямках, як дизайн, розробка нових продуктів, конструювання, архітектура, інженерія,реклама, мультиплікація, анімація, кінематограф і багато інших».
Вміння створити нове – це те, що зробило успішними багато людей. А чим більше успішних людей буде в Україні, тим щасливішим і заможнішим стане наше суспільство.

http://da-vinchi.info/