• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Інна Пантелемонова - "Світи"

Інна Пантелемонова - "Світи"

Інна Пантелемонова - "Світи"
23 лютого - 11 березня


Роботи, представлені на виставці, були створені як в Україні так і закордоном в період 2014-2018 років більшість з них експонуються для широкого загалу вперше.
Назва виставки «Світи» для майже тридцяти полотен художниці обрана не випадково. В притаманній їй експресивній та чуттєвій манері художниця зобразила не лише світи рослин, витонченої архітектури та людського побуту, але і так звані «тонкі» світи емоцій, почуттів та пристрастей, на що здатен лише митець з високим ступенем емпатії.
Представлені майстринею полотна мають іще одну спільну рису, яка додає особливого змісту назві виставки і перетворює її на заклик «Світи!» - кожна картина випромінює тепле, без перебільшення цілюще світло, яке не можна не помітити навіть пересічному глядачеві. Унікальне поєднання ідей, душі, світла та кольору здатне огорнути кожного позитивною енергетикою.
Цю особливість творчості художниці за останні роки вже могли оцінити в багатьох країнах світу, де неодноразово вона представляла Україну своїм мистецтвом.
Одне із завдань цієї виставки – показати українським глядачам творчість Інни Пантелемонової останніх років, яка постійно змінюється в результаті безперервних креативних пошуків, однак завжди залишаючи естетику в образотворчому мистецтві на першому місці.
Впевнені, що кожен відвідувач виставки матиме змогу долучитися до світового мистецтва, адже картини художниці люблять не лише в Україні, але і закордоном і вони представлені в багатьох приватних колекціях світу – Німеччини, Франції, Мексики, США, Австралії, Англії, Канади, Йорданії тощо.


Інна Пантелемонова - "Світи"«Українська земля щедро обдаровує нас своєю воістину чарівною красою. Потрібно лише зуміти побачити, відчути її, не потонути в агресії життєвої метушні, яка породжує жадібність і егоїзм. Творчість допомагає мені повернутися в дитячу дійсність, справжність. Дивитися, спостерігати за світом, щоб знову дивуватися зі всього, щоб бачити, прочитувати в зовнішньому знаки таємного – все те, про що говорить форма, колір, фактура речей. Художник зберігає свіжість, безпосередність сприйняття. Світ зберігає глибину, об'єм, виразність, чарівність. Щасливий той, хто зберіг у собі здатність дивуватися всьому сущому»
Інна Пантелемонова