• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Надія Полуян-Внукова

Надія Полуян-Внукова

Надія Полуян-Внукова
26 жовтня - 5 листопада
Надія Полуян-Внукова народилася в місті Ромни Сумської області.

Духовним вчителем вважає свою маму Катерину Андріївну. Краще за яку в навколишніх селах ніхто не вмів співати і вишивати. Саме вона і стала першим вчителем з живопису. Потім вчителем була природа, пізніше відомий в Сумах вчитель малювання В.М.Власов. Він побачив в ній художницю ще багато років тому. Всі ці роки морально підтримував її: «Цени в себе художника. Рисуй! Рисуй! Картины не пропадут» - стали її творчою програмою.

Середню школу Надія закінчила в 1983 році, в 1983 – 1987 рр. навчалася в Роменському СПТУ–14 на маляра–альфрейника. По закінченню училища працювала на роменський гардинно–тюлевій фабриці над створенням нових зразків малюнків, котрі впроваджувались у виробництво. У 1989 році закінчила курси підвищення кваліфікації дизайнерів у Київському технологічному інституті легкої промисловості. Згодом любов до живопису перемогла і Надія залишила виробництво, повністю віддавшись художній творчості.

Художниця бере активну участь в мистецькому житті міста Ромни і Сумської області, бере участь у місцевих, регіональних, республіканських виставках. Так, з успіхом пройшли її персональні виставки в київському музеї ім. Т.Г.Шевченка, Українському домі та багатьох інших виставкових залах, де її твори дістали схвальні відгуки глядачів, мистецтвознавців, преси, а слава про обдаровану чарівницю пензля з міста на берегах Сули перетнула кордони України. Її ім’я стало відомим серед мистецьких кіл української діаспори США, Канади, Франції, Німеччини, Чехії.

Надія член Національної спілки художників України з 2004 року.