• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Наталія Ніколайчук "Матриця творчості"

Наталія Ніколайчук "Матриця творчості"

Наталія Ніколайчук "Матриця творчості"
25 жовтня - 5 листопада
Наталія Ніколайчук народилася у Києві.

Її потяг до малювання переважив бажання займатися музикою - вчилася грати на віолончелі. Тож до вступу у Київський державний художній інститут (нині - Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури) відвідувала приватні художні студії Михайла Іванова та Ігоря Григорьєва. У 1982 році вона закінчила Київський Державний художній інститут (УАМ, майстерня книжкової графіки - професор В.Я.Чебаник), у 1988 році - аспірантуру Академії мистецтв СРСР (майстерня станкової графіки - академік М.Г.Дерегус).

З 1985 року - член Спілки художників України; є членом правління Київської організації НСХУ.

Виставкову діяльність Наталія Ніколайчук розпочала у 1982 році. Вона - учасник багатьох всесоюзних, республіканських та міжнародних (у Данії, Німеччині, Канаді, Японії, Франції) виставок. Твори художниці знаходяться в колекціях Міністерства культури України, Дирекції виставок НСХУ, у Донецькому, Луганському, Запорізькому, Чернігівському, Хмельницькому та Полтавському художніх музеях, Національному музеї книги (Київ, Лавра), у картинних галереях , в приватних зібраннях України та зарубіжжя. З 1995 року - декан факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв, унікального учбового закладу.

У 1996 році Наталії Ніколайчук присвоєно Почесне звання "Заслужений художник України", а у 2006 - "Народний художник України".


http://www.vox.com.ua/data/publ/2011/02/15/nataliya-nikolaichuk-zhyttya-tse-velychna-kartyna.html