• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Лера Літвинова «Placiditу»

Лера Літвинова «Placiditу»

Лера Літвинова «Placiditу»
20 - 27 липня
Назва виставки «Placiditу» – від лат. «безтурботність» – обрано не випадково. Це не тільки назва однієї з робіт Лери Літвинової – це той стан, який транслюють її твори.

Медитативні роботи автора створять особливу атмосферу спокою, умиротворення. У картинах автора – відображення літнього затишшя і тема занурення в себе ... глибоко, повільно, з насолодою. Абстрактні пейзажі Лери Літвинової – це і бажаний штиль у морі бурхливих тривог і емоцій, і приваблива таємниця пошуку вічної гармонії.

Художник вловлює історію моменту, розкриває природу швидкоплинної миті, спонукає відчути Всесвіт в хвилині ... Її роботи наповнені первозданною чистотою і ніжністю. Споглядання цих живописних творів схоже на медитацію, що приносить за собою легкий шепіт морських хвиль, квітковий аромат теплого літнього повітря, захід сонця під колискову цикад і світанок повний надій ...

Роботи Літвинової придбані для постійної експозиції музею Берліна, брали участь у багатьох проектах в Брюсселі, Берліні, Люксембурзі, Брюгге і ін. Картини художника знаходяться в приватних колекціях України, США, Німеччини, Люксембургу, Бельгії, Гонконгу тощо.

«Мистецтво поза політикою, поза економікою і поза межами. Ми самі вибираємо контекст, визначаємо важливість того, що перед нами, задаємо питання і шукаємо відповіді. Мистецтво об'єднує людство в русі думки незалежно від оцінки кожного. В цьому і полягає цінність роботи художника» – каже Лера Літвинова.Контакти організаторів для комунікації зі ЗМІ та для придбання робіт: www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com, тел. 050 033 33 17

Лера Літвинова «Placiditу»Лера Літвинова «Placiditу»Лера Літвинова «Placiditу»

Лера Літвинова «Placiditу»Лера Літвинова «Placiditу»Лера Літвинова «Placiditу»