• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Всеукраїнська виставка до 25 річниці Незалежності України

Всеукраїнська виставка до 25 річниці Незалежності України

Всеукраїнська виставка до 25 річниці Незалежності України
12 - 28 серпняВиставка до 25 річниці Незалежності України - це масштабний проект, наочне втілення творчих здобутків сучасних українських художників з усіх областей України.

Завдяки широкому географічному представництву виставка набула необхідного для таких проектів образно-стилістичного розмаїття. Сподіваємося, що в цей нелегкий час для України цей мистецький проект надихне глядача на позитивне і патріотичне світосприймання, задекларує потужність наших художників як естетичну складову характеру українського народу.

До цьогорічної експозиції увійшло понад 400 творів живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва. Як і зазвичай не було жодних обмежень в сенсі художньої стилістики, образно-пластичних уподобань авторів, що врешті решт вилилось в надзвичайно цікаву презентацію мистецьких інтонацій.

Сподіваємось, що цей мистецький захід стане певною гуманітарною складовою вкрай необхідного сьогодні позитиву. Жанрове і стилістичне розмаїття дозволить глядачу скласти уяву про характерні творчі риси як окремих мистецьких осередків так і кожного автора.

Ця ювілейна виставка не претендує на епатаж чи емоційну вибуховість - вона констатація творчої практики наших співвітчизників, які своїми роботами створюють загальну мистецьку мозаїку Незалежної України.


http://ukurier.gov.ua/uk/articles/ukrayina-roste-i-yak-vilna-i-yak-tvorcha/