• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Всеукраїнська виставка до Дня Незалежності України

Всеукраїнська виставка до Дня Незалежності України

Всеукраїнська виставка до Дня Незалежності України
9 серпня - 1 вересняВсеукраїнська виставка до Дня Незалежності України вкотре об’єднала в одному експозиційному просторі мистецькі здобутки сучасних українських митців з усіх куточків нашої країни. Приваблює надзвичайно широкий діапазон творчих спрямувань авторів і це природньо, адже виставкова практика НСХУ позбавлена будь-якої стилістичної регламентації. Єдина вимога організаторів – це професійний і творчий підхід художника до своєї роботи отримала, на нашу думку, наочне втілення в експозиції, яка налічує понад 300 творів всіх видів образотворчості.

Глядач має прекрасну можливість ознайомитись з розмаїтою картиною сучасного українського мистецтва:реалістичними полотнами Віктора Ковтуна, Олексія Какала, Дарії Добрякової, Анатолія Горбенка, своєрідними пошуками Володимира Радька, Миколи Прокопенка, Ангеліни Гафинець, Олександра Дмитренка, композиціями Володимира Гуріна, Олександра Антонюка.

Цього року в рамках великої всеукраїнської виставки до Дня Незалежності Дирекція виставок презентує окремий проект – персональну виставку талановитого чернігівського живописця заслуженого художника України Олексія Какала (1942-2018). Ці полотна створили самостійне експозиційне явище в загальному виставковому просторі.

Як завжди цікавою і вишуканою є графічна частина виставки, де численні акварелі співіснують з творами, які виконані в складних графічних техніках.
Доречними і важливими просторовими акцентами стали скульптури різної стилістики і пластичного розуміння.
Доповнюють загальний експозиційний контекст твори декоративно-прикладного мистецтва. Здебільшого це творчо переосмислені авторські взірці на основі традицій народної творчості.

Досвід проведення виставки до Дня Незалежності України останніх років надихає на позитив і вимальовує очевидну перспективність проведення цього заходу. Прискіпливий відбір творів, активність художників, як наслідок цікава експозиція не залишають байдужими шанувальників мистецтва.