• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Петро Смиковський "Між небом та землею"

Петро Смиковський "Між небом та землею"

Петро Смиковський "Між небом та землею"
20 - 29 травня

 

Петро Смиковський народився 3 червня 1961 року у Житомирській області.

Художник отримав грунтовну професійну освіту. Протягом 1977-1981 років він навчався у Желєзногорському художньому училищі (Росія) за спеціальністю "художник-педагог", а 1990 року закінчив Український поліграфічний інститут імені Івана Федорова за спеціальністю "художник–графік".

Член Національної спілки художників України з 2008 року

Петро Смиковський - відомий український художник, творчий потенціал якого є глибоким і безмежним. Живопис Петра Смиковського відрізняється, насамперед, особливим відчуттям кольору і поєднанням простоти і вишуканості, художньою досконалістю і щирістю. Серед творів художника - полотна духовної тематики, тематичні картини, пейзажі, портрети, натюрморти. Його пейзажі ліричні і зворушливі. Портрети - відверті і проникливі.

Художник багато подорожує по Україні та світу. Побачене фіксує на полотні, в пам'яті й серці. В образах природи художник відтворює тонкі відтінки настрою і переживань. Передає особливі прикмети різних куточків Землі, поезію повсякденних мотивів, незвичайне і зворушливе в одвічних проявах природи."Між землею та небом" - це моє відчуття дійсності, це мій стан душі сьогодні. Мої кращі роботи написані, коли серце, розум і рука працюють як одне ціле, а душа літає.
Петро Смиковський