• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » ІІІ Всеукраїнська трієнале книжкової графіки

ІІІ Всеукраїнська трієнале книжкової графіки

ІІІ Всеукраїнська трієнале книжкової графіки
18 березня - 3 квітня
За часи незалежності України виставка книжкової графіки проводиться втретє. Мета виставки - популяризація книжки як особливого об’єкту культури, який поєднує в собі літературу та образотворче мистецтво. 
 
Експозицію розгорнуто у всіх виставкових залах Центрального будинку художника. На виставці представлено твори понад 200 авторів з усієї України.
 
До експозиції увійшли більш традиційні твори художників старшого покоління – В.Перевальського, В.Мітченка, Г.Галинської, В.Гордійчука, В.Олексенка. Окремим блоком представлені цікаві шрифтові розробки професора В.Чебаника і молодих художників. Значну частину експозиції складають твори, які показують новітні тенденції у розвитку мистецтва оформлення книги. Вражає різноманітність технік і матеріалів, якими володіють художники – від традиційного рисунку і гравюри до комп’ютерної графіки і цифрового друку.
 
Зважаючи на велику зацікавленність глядачів і книговидавців, яку визвали до себе попередні виставки книжкової графіки, сподіваємось на велику увагу поціновувачів книги і до цьогорічної виставки.