• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Сергій Малюк - Римма Миленкова "Без меж"

Сергій Малюк - Римма Миленкова "Без меж"

Сергій Малюк - Римма Миленкова "Без меж"
11 - 21 лютого
Лінії пейзажів, які лишаються незмінними протягом тисячоліть, фарби води і неба, які є найчистішими проявами краси, стали натхненням для серії художньої фотографії Сергія Малюка та мистецтва батіку Римми Миленкової. Різними мовами вони говорять про єдине. Занурення в алхімію фотографії та малярства на тканині повертає до первісних вимірів, давніх символів, які складають, нашу свідомість.
 
Автори вважають, що безмежний простір, який нас оточує, техногенна цивілізація не в змозі пізнати. Для цього потрібно слухати... та бачити себе частиною Всесвіту, який бере початок в нашій свідомості та йде за обрій. За обрієм-новий обрій, за ним ще. Це пізнання не має меж. Ми знову повертаємось до своїх корінь та тільки-но починаємо бачити цей світ після того, як вже набавилися гаджетами. Нічого нового ми ще не навчились, крім можливості чути воду, землю, вітер; приборкати силу вогню та зрозуміти гармонію їх поєднання. 
Настає час відкинути зайве та зробити крок в простір БезМеж.


Сергій Малюк - Римма Миленкова "Без меж"Сергій Малюк (1968) - фотохудожник, журналіст, громадський діяч. У 2011 році був прийнятий до лав Сумського фотоклубу «Позитив». Восени 2015 року увійшов до Національної спілки журналістів України. Взимку 2015 року був прийнятий до Сумської обласної організації Національної спілки фотохудожників України. Сергій Малюк - Римма Миленкова "Без меж"Римма Миленкова (1974) – художник, викладач, кандидат педагогічних наук, куратор галереї «академArt» УАБС, постійний учасник міжнародних виставок, художніх пленерів, ленд-арт симпозіумів. Навчалася у Сумській народній студії образотворчого мистецтва, мистецтву батика навчалася у студії Тетяни Суркової.