• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Всеукраїнська виставка абстрактного живопису

Всеукраїнська виставка абстрактного живопису

Всеукраїнська виставка абстрактного живопису
27 березня-26 квітня
Щорічно у виставкових залах Національної спілки художників України відбуваються великі всеукраїнські та тематичні художні виставки, під час яких масштабно презентується сучасний український живопис.
Проектом «Абстрактний живопис України» ми намагаємося акцентовано презентувати живопис авторів, які обрали для себе цей непростий і цікавий мистецький шлях.
В цьому році виповнюється 80 років з дня смерті великого польсько-українського майстра живопису Казиміра Малевича і 100 років з дня створення його знаменитого «Чорного супрематичного квадрату». Виставка має стати актуальним і вагомим етапом в демонстрації кращих здобутків українських художників, надати можливість глядачу ознайомитись з ще одним неординарним пластом українського сучасного мистецтва.
До участі у Всеукраїнській виставці «Абстрактний живопис України» були запрошені професійні живописці, які працюють в цьому стильовому напрямку, від абстрактного експресіонізму до супрематизму.
Після перегляду численних запропонованих авторами творів і остаточного визначення кола експонентів ми переконані в успішному здійсненні цього масштабного проекту. На виставці буде представлено близько 200 живописних творів 120 авторів з всієї України, у тому числі східних областей та Криму. Глядач зможе побачити твори таких видатних митців, як Іван Марчук, Олександр Дубовик, Олександр Животков, Петро Лебединець, Анатолій Марчук, Олена Рижих, Сергій Савченко, Тиберій Сільваші   тощо.
Надзвичайно широке географічне представництво, розмаїття творчих пошуків – все це незаперечно визначатиме виставку «Абстрактний живопис України», як знакову всеукраїнську акцію 2015 року.