• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » "Срібна земля Тараса Данилича"

"Срібна земля Тараса Данилича"

"Срібна земля Тараса Данилича"
26 грудня - 11 січня
Малярство Тараса Данилича за своїм походженням має глибокі закарпатські традиції, могуть професійної школи Закарпатського живопису, яку майстри попередніх генерацій виплекали на очах публіки протягом цілого століття. Данилич – талановитий, вдумливий, знаючий свою справу майстер. Основна ідея його творів – показ та пропаганда народних традицій етнічних груп Закарпатського регіону через засоби образотворчого мистецтва.

Усі без винятку картини Данилича мають стабільну формулу пластики. Вона непорушна у великих багатолюдних сценах, де огром празного люду ніби усталює традиційні уявлення про зміст і характер народного життя, в алегоричних натюрмортах, де гарбуз, яблуко, качан кукурудзи, крашанка, дзбан вина конкретизують природну суть усталеного порядку, спосіб існування людини в цих умовах, що їх час залишає поза увагою.

Мистецьким кредо художника є дивовижна подібність малярства до української пісні. Вся його творчість – немовби гімн українській землі та її людям. Особливе місце у творчості художника посідає захоплення народним зодчеством краю.

В особі Тараса Данилича маємо художника впізнаваного, зі своїм унікальним стилем, з великою творчою наснагою, з власною концепцією художнього мислення і творчим обличчям, художника високої професійної майстерності та великої працездатності.

"Срібна земля Тараса Данилича""Срібна земля Тараса Данилича"