• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » "Три подорожі до Криму"

"Три подорожі до Криму"

"Три подорожі до Криму"
13-23 листопада

"Три подорожі до Криму"Галина Бараннікова-Кириленко, цілісний і оригінальний майстер живопису, має постійне тяжіння до яскравих, сяючих фарб. Свої бажання і вміння вона майстерно втілює у створення надзвичайно виразних, підкреслено-декоративних картин.
Художниця поетично, і разом з тим, філософськи сприймає минуле, вдумливо вдивляється у сьогодення. Завдяки такому погляду на життя її творче висловлення та живописну манеру можна віднести до стилю умовного романтичного реалізму.
Вона є тим з відомих українських художників, хто не розірвав дружніх стосунків з класичним малюнком, знанням перспективи, хто продовжує триматися роботи на пленері, вдосконалювати колорит, що завжди вважалося чи не найважливішим завданням класичного живопису.
 

"Три подорожі до Криму"Галина Городнічева-Луцкевич – художник з яскравим колористичним даром та своєрідною стилістикою, жагою до свободи самовираження.
Працює у галузі станкового живопису і графіки. Її роботам притаманні відчуття розкутості, дзвінкості та імпресії кольору, акварельний ефект в олійному живописі, гра з «плоттю» фарби та її імпровізаційні можливості, експресія виконання (часто просто рукою) та занурення в розмаїття відчуттів.
Як українська майстриня вона любить і гостро відчуває красу навколишнього світу, а особливо пишну «бароковість» рідної землі. Художниці притаманне оптимістичне сприйняття світу, яке відображається в емоційно насичених полотнах, сповнених внутрішньої краси та гармонії.

"Три подорожі до Криму"Марина Яценко обдарована від природи рідкісним відчуттям кольору, що в поєднанні з віртуозним малюнком і знанням теорії композиції являє собою універсального майстра, пензлю якого підвладні як ліричні пейзажі так і складні сюжетні композиції.
Самобутність, неповторність творів художниці в багатомірному, насиченому живописі, завжди лаконічному, але точному у висловлюваннях і образах.
У творах, присвячених Криму, відчувається глибока любов до чарівної природи цих місць, які впродовж багатьох років надихали художницю на створення різноманітних полотен, зовсім не «туристичного» Криму, його мешканців, його історії.