• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Микола Сіробаба і Віра Сіробаба-Климко - "Діалог"

Микола Сіробаба і Віра Сіробаба-Климко - "Діалог"

Микола Сіробаба і Віра Сіробаба-Климко - "Діалог"
29 травня - 9 червня
Заслужений художник України Микола Сіробаба народився 25 квітня 1944 у селі Межиріч, Сумської області. Закінчив Харківський художньо-промисловий інститут (1974)
Заслужений художник України Віра Сіробаба-Климко народилась 8 травня 1948 у селі Вовнянка Полтавської області. Закінчила Миргородський керамічний технікум ім. М.Гоголя (1969)

Художники Микола Сіробаба і Віра Сіробаба-Климко сформувались як творчі особистості ще у «застійну» епоху, але не втрачають надію бути суголосними часу своєю активною творчою позицією. Вони сприймають творчість – як реакцію на події сьогодення і як засіб для підтримки внутрішньої рівноваги. Уявно поєднуючи непоєднуване, вони власним творчим доробком намагаються переконати нас, що сутність сьогодення можна збагнути через усвідомлення закономірностей трансформаційних перетворень в минулі епохи. Крізь туман часу вони бачать Елладу і у свої твори поселяють муз і мойр в образах наших сучасниць. Микола Сіробаба і Віра Сіробаба-Климко - "Діалог"Давньогрецькі міфи і сучасність, реальність і художня уява набувають форми діалогу, наповнюючи оточуючий світ чуттям відповідальності перед майбутнім.

Розмірковуючи про моральну матрицю людини, відокремленої від природи і самої себе, Микола Сіробаба бачить у діалозі культур ключ до адаптування в сучасний технологічний світ. Він докладає зусиль, щоб своїми творами наповнити нас відчуттям можливості подолати певні комплекси, які були, є і будуть завжди, і нагадує, що загадки і таємниці ще існують. «Ми маємо залишити світу те, чого до нас не було,» - проголошує художник.

Микола Сіробаба і Віра Сіробаба-Климко - "Діалог" Микола Сіробаба і Віра Сіробаба-Климко - "Діалог"