• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Події » "Чарівні Барви Дніпра"

"Чарівні Барви Дніпра"

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ХV ВСЕУКРАЇНСЬКУ ХУДОЖНЮ ВИСТАВКУ "ЧАРІВНІ БАРВИ ДНІПРА"
 
Організатори:  Міністерство культури та туризму України
Національна спілка художників України
Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Дніпропетровська обласна організація НСХУ

Мета:  Популяризація творів образотворчого мистецтва митців України на терені Дніпропетровської області та м.Дніпра. Знайомство з провідними майстрами образотворчого мистецтва України. Дніпропетровською міською радою прийняте рішення щорічно по результатам виставки вручати міські іменні премії. Це премії імені уславлених митців-земляків: Федора Решетнікова, Тетяни Пати, Вадима Сідура, Михайла Паніна.
 
Час і місце:  ХV Всеукраїнська художня виставка «Чарівні барви Дніпра» проводиться у м.Дніпро у виставковій залі ДОНСХУ до Дня міста та Дня художника України
 
Журі: члени правління ДОНСХУ, представник Управління культури департаменту гуманітарної політики міської ради, голови обласних та міських організацій НСХУ
 
Умови участі: на виставці експонуватимуться твори всіх видів образотворчого мистецтва
 
Відбір творів здійснюється по зображенням творів, які не пізніше 9 серпня 2021 року відправляються на електронну адресу ДОНСХУ ( doncxy@gmail.com ), або на підставі надісланих на адресу ДОНСХУ (49000, Дніпропетровська організація НСХУ, Січеславська набережна, 11, м. Дніпро) заявок та якісних глянцевих фотографій 15×21 см, або "вживу" на засіданні виставкому 12 серпня 2021 року о 12-00.
 
Для представлення творів на розсуд Виставкового комітету, необхідно надати наступні дані:
- назва виставки, в якій берете участь;
- прізвище, імя, по-батькові (повністю, без скорочень);
- рік народження, місце (місто) проживання;
- номер мобільного телефону, адресу електронної пошти;
- назва роботи, рік створення роботи, матаніал, техніка, розміри у сантиметрах. 
 
Для запобігання помилок інформацію надавайте українською мовою.
 
Інформацію про рішення журі учасники виставки можуть отримати після 17 серпня 2021 року за телефоном 098-165-03-09. Твори мають бути підписані та повністю підготовлені для експонування.
 
Твори, які були відібрані виставкомом для експонування на виставці, мають бути доставлені до місця проведення виставки не пізніше 25 серпня 2021 року.
 
Фотографії творів, відібраних для експонування, можуть бути використані оргкомітетом виставки для видання поліграфічної продукції – каталогу.

Кожен учасник, твори якого будуть відібрані виставковим комітетом, має сплатити обов'язковий організаційний внесок 150 (сто п'ятдесят) грн на рахунок ДОНСХУ (обов'язково вказуйте ПІБ автора! та призначення платежу "за участь у виставці "Чарівні барви Дніпра"). 
 
Банківські реквізити ДОНСХУ:  Р/р № UA 703052990000026007050287095 в ПАТ «ПриватБанк» 
Код банку 305299; Код ЄДРПОУ/ДРФО 02916559

Участь художників у виставці автоматично підтверджує його згоду з вищезазначеними умовами.


Телефон для довідок:  098-165-03-09