• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Події » ART NOVA – 2019

ART NOVA – 2019

Національна спілка художників України
Чорнухинська сільська рада
Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області
Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
Творча спілка «Кременчуцька міська організація Національної спілки художників України»
Кременчуцька міська художня галерея
Картинна галерея Наталії Юзефович

ART NOVA – 2019

У контексті державної політики останніх років, спрямованої на децентралізацію, зокрема й у сфері художнього життя, 2018 року в Кременчуці стартував творчий проєкт-конкурс «ART NOVA», у складі якого три трієнале: «НЮ-ART», «Мандрівна філософія», «У краю сірих перлин». Вони будуть циклічно повторюватися.
Основне призначення проєкту – всебічне сприяння розвитку візуального мистецтва шляхом проведення виставок, що об’єднують художників і репрезентують роботу з широким колом як традиційних, так і сучасних мистецьких практик.
Основна увага приділяється пошуку креативних талановитих особистостей, які мають власну філософію виконання, володіють індивідуальним стилем, технікою та мають свіжий погляд на мистецтво. Конкурс орієнтований на художників різних стилів і напрямків образотворчого мистецтва. Проєкт об’єднує роботи як іменитих художників, так і невідомих раніше майстрів.

I міжнародна трієнале «Мандрівна філософія» 2019 року

Вже втілені проєкти цього року продовжує Перша міжнародна трієнале «Мандрівна філософія» 2019 року. Назва пов’язана з українським мислителем ХVІІІ століття Григорієм Сковородою. Він одним з перших почав говорити про те, що мета нашого життя – щастя. Що більше побачимо, переживемо й осмислимо, то більше зможемо зрозуміти, що ж таке насправді щастя. Сама ідея – поза часом, бо пізнавати себе та світ можна вічно, стверджував Сковорода. А художник, як ніхто інший, може відтворити у своїх образах світ, який вже пізнав чи пізнає: форму, ритм, симетрію, пропорцію та міру. 
Досягнення щастя неможливе без процесу творчості, який для художника невіддільний від вільної праці.
Тож звернення до постаті Сковороди не випадкове. Його життя, сповнене свободи, розуміння себе, мистецтва у собі, є прикладом вільного, гармонійного життя справжнього митця. Це набуває особливого значення в контексті глобальної комерціалізації мистецтва у ХХІ столітті, коли для кожного митця загострилася проблема вибору: шукати комерційний інтерес чи прагнути свободи творчості.
Наш проєкт покликаний спонукати митців не концентруватися на чомусь одному, а шукати, ловити й пізнавати, адже світ багатогранний. 
Пропонуємо звернути увагу на теми: свобода, свобода творчості, ідентичність, пошук власного шляху та щастя.
Формат проєкту передбачає заохочення авторів найцікавіших робіт цінними призами. Переможці конкурсу також будуть запрошені до пленеру на батьківщину Григорія Сковороди у смт Чорнухи. Роботи переможців додатково будуть експоновані у виставковій залі при Чорнухинському літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди.

Термін проведення виставки:  22 листопада 2019 року - 15 січня 2020 року

Місце проведення:  Кременчуцька міська художня галерея (м. Кременчук, вул. Коцюбинського, 4);  Картинна галерея Наталії Юзефович (м. Кременчк, вул. Космічна, 9)

Автори ідеї – Ольга Гриценко, Інна Мосієнко , Віталій Кусков

Організаційні питання – Ольга Гриценко, кураторка (тел.: +38 (066) 355-99-53)

Відбір учасників трієнале проводить журі на підставі заявок, надісланих електронною поштою.
До заявки окремими файлами додаються фото робіт у цифровому форматі JPG з розміром 3508×4961 px при dpi=300. Зроблені мобільними телефонами фото прийматися не будуть. Найменування кожного файлу (роботи) має містити: прізвище та ініціали художника, назву твору, рік виконання, матеріали, техніку виконання, розміри тощо. Найменування файлів (робіт) та назви робіт, наданих заявкою згідно з Додатком №1, повинні збігатися.
Один автор може запропонувати до 5-ти творів, створених за останні три роки.
Твори можуть бути виконані в різних видах образотворчого мистецтва, в різних жанрах, довільних техніках та матеріалах, але повинні відповідати концепції проєкту.

Заявки та фото надсилати до 1 вересня 2019 року на електронні адреси: artist.spilka@gmail.com та hraniteli88@gmail.com 

Надіслані після зазначеного терміну заяви не розглядаються

Інформацію про рішення журі автори отримають електронною поштою або мобільним телефоном
.
Відібрані для участі на виставці твори повинні бути підписаними та повністю підготовленими до експонування. Разом із творами необхідно надіслати копію квитанції про сплату організаційного внеску. Організатор здійснює зворотне відправлення творів коштом автора, тому пакування творів має бути придатним для повторного використання

Організатори не несуть відповідальності за пошкодження чи втрату творів під час пересилання

Твори надсилати службами доставки вантажів («Міст Експрес», «Нова Пошта», «Укрпошта» та ін.) з послугою «доставка до дверей» (організатор не має змоги забирати роботи зі складу) на адресу: Гриценко Ольга Миколаївна, вул. Майора Борищака (Цюрупи), 12, м. Кременчук, 39600; моб. тел.: +38 (097) 133-41-99

Організатори відповідальні за збереження творів під час експонування та 7 днів після завершення виставки

Кожен учасник отримає один екземпляр каталогу безкоштовно

Перед відправленням робіт кожен учасник зобов’язаний зробити організаційний внесок у розмірі 300 грн на картковий рахунок: ПриватБанк 5584242601478903 (Гриценко Ольга Миколаївна). Або на банківський рахунок: Творча спілка «Кременчуцька міська організація Національної спілки художників України», код ЄДРПОУ 13960457, Р/р 26003054624940, ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 331401

Після переказу коштів на зазначений вище рахунок прохання надіслати копію квитанції про сплату організаційного внеску на Viber за номером: +38 (066) 355-99-53. Кошти підуть на організацію та реалізацію проєкту

2019-Art-Nova-Zayavka.doc [40,5 Kb] (cкачиваний: 31)