• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Події » Всеукраїнська виставка «ART NOVA»-2018

Всеукраїнська виставка «ART NOVA»-2018

Національна спілка художників України
Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області
Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
Творча спілка «Кременчуцька міська організація Національної спілки художників України»
Кременчуцька міська художня галерея
Картинна галерея Наталії Юзефович

«ART NOVA» 2018
Кременчуцька міська організація Національної спілки художників України започатковує творчий проект – трієналe «ART NOVA». Конкурс орієнтований на художників різних стилів і напрямків образотворчого мистецтва. Проект об’єднає роботи як іменитих художників, так і невідомих раніше майстрів.
Гра слів «ART NOVA» відображає концепцію художнього проекту і дозволяє перейнятися глибиною ідеї.
ART - в першу чергу мистецтво. Майстерність, що вимагає постійного розвитку та роботи над собою. Уміння, яке об’єднало в собі: знання, щоденну працю і творче бачення. Можливість висловити сприйняття навколишнього світу в художньому образі з точки зору живописця. Духовна культура, заснована на образному осмисленні дійсності. Спосіб спілкування на рівні високої естетики і заклик до споглядання прекрасного.
NOVA - слово прийшло з латинської мови і застосовується в астрономії. Дослівне значення - нова зірка, що раптово спалахнула на небосхилі з надзвичайною яскравістю. Астрономічний термін тонко підкреслює основне завдання проекту та його призначення.
Організатори мають на меті стимулювати і всебічно сприяти розвитку образотворчого мистецтва, прагнуть до об’єднання в одній експозиції творінь майстрів різних жанрів і вікових груп.
Особлива увага приділятиметься пошуку талантів, які мають власну філософію виконання, авторів, які володіють індивідуальним стилем і технікою, свіжим поглядом на сучасне мистецтво, особливостями, здатними виділити творчість художника на тлі робіт інших виконавців.
Аналіз кон’юнктури представлених на виставці творів дозволить сформувати об’єктивну і цілісну картину художнього життя сьогодення, відчути тенденції розвитку сучасного мистецтва.

«ART-NOVA» складається з трирічного циклу Всеукраїнських та Міжнародних виставок-конкурсів:

1)   2018 рік - І Всеукраїнська трієнале «НЮ-АRТ» (листопад-грудень); 
2)   2019 рік - I Міжнародна трієнале «Мандрівна філософія», присвячена великому Мислителю, філософу й письменнику ХVIII століття - Григорію Сковороді (дата проведення уточнюється;
3)   2020 рік - І Міжнародна трієнале «У краю сірих перлин». Передбачає розкриття таких напрямків у мистецтві як урбанізм, новий урбанізм, індустріальний пейзаж (дата проведення уточнюється).

Положення до кожної трієнале оголошується в рік її проведення.

Останній місяць цьогорічної осені ознаменується відкриттям першої частини проекту - виставкою-конкурсом «НЮ-АRТ».

І Всеукраїнська трієнале «НЮ-АRТ» 2018
У контексті завдань конкурсу окрему увагу приділено сучасній інтерпретації оголеної натури.
Жанр «НЮ» відомий з давніх часів і пройшов безліч етапів еволюції в процесі розвитку людства. Злети і падіння інтересу до жанру обумовлювалися аспектами суспільної моралі відповідної епохи. Він нерозривно пов’язаний із зображенням оголеної натури і формує ідеальні уявлення про красу, що ґрунтуються на естетичних та духовних засадах. Основоположні канони цього напрямку мистецтва не сприймають розпусти і вульгарності. Вродливість людського тіла донині залишається джерелом натхнення безлічі живописців. Бажання осучаснити напрямок захоплює художників протягом усього шляху розвитку образотворчого мистецтва. Тож організатори конкурсу мають на меті повернути тему "НЮ” в площину актуальної української творчості.
Формат проекту передбачає заохочення авторів найцікавіших робіт призами. Призовий фонд складає 15000 грн. Переможці визначаються рішенням журі.

Термін проведення виставки:    21 листопада 2018 року - 15 січня 2019 року.
Місце проведення:     Кременчуцька міська художня галерея,  м. Кременчук, вул. Коцюбинського, 4
Картинна галерея Наталії Юзефович,  м. Кременчук, вул. Космічна, 9
Автори ідеї:     Ольга Гриценко,  організаційні питання ( тел. (097)133-41-99 )
Інна Мосієнко,  куратор ( тел. (063)473-69-58 )
Тетяна Шуляк,  куратор ( тел. (096)430-35-60 )

Відбір учасників трієнале проводить журі на підставі надісланих заявок (форма заявки додається) та фото у цифровому форматі JPG електронною поштою на адресу artist.spilka@gmail.com, hraniteli88@gmail.com із зазначенням прізвища, імені, по-батькові художника (повністю), року народження, домашньої адреси, телефону, назви твору, року виконання, матеріалу, техніки виконання, розмірів, тощо за формою що додається (Додаток №1).
Один автор може запропонувати до 5-ти творів, створених за останні три роки.
Твори можуть бути виконані в різних видах образотворчого мистецтва, в різних жанрах, довільних техніках та матеріалах, але відповідати концепції проекту.

Заявки та фото надсилати до 1 жовтня 2018 р. за адресою: Творча спілка «Кременчуцька міська організація Національної спілки художників України», вул. Майора Борищака (Цюрупи), 12, м. Кременчук, 39600, тел. (097)133-41-99, електронна пошта: artist.spilka@gmail.com, hraniteli88@gmail.com

Заявки, надіслані після зазначеного терміну не розглядаються.

Інформацію про рішення журі, автори отримають електронною поштою або дзвінком на мобільний номер телефону.

Автор особисто подає підписані та підготовлені до експонування твори та забирає по завершенні дії виставки. Також можна перевезти твори службами доставки вантажів («Міст експрес», «Нова пошта») з послугою «доставка до дверей» (організатор не має змоги забирати роботи зі складу). Організатор може здійснити зворотню відправку творів коштом автора.

Твори надсилати на адресу: Творча спілка «Кременчуцька міська організація Національної спілки художників України», вул. Майора Борищака (Цюрупи), 12, м. Кременчук, 39600, тел. (097)133-41-99, електронна адреса: artist.spilka@gmail.com, hraniteli88@gmail.com.

Організатори не несуть відповідальність за пошкодження чи втрату творів під час пересилки.

Організатори відповідальні за збереження творів під час експонування та 7 днів після завершення виставки.

Кожен учасник отримає один екземпляр каталогу безкоштовно.

Кожен учасник зобов’язаний зробити організаційний внесок у розмірі 250 грн. на

картковий рахунок: ПриватБанк 5584242601478903 ( Гриценко Ольга Миколаївна )
або
банківський рахунок: Творча спілка «Кременчуцька міська організація Національної спілки художників України», код ЄДРПОУ 13960457, Р/р 26003054624940, ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 331401.

Після відправки коштів на даний рахунок, прохання надіслати смс або зателефонувати голові спілки Гриценко Ользі Миколаївні за тел.: (066)355-99-53, (097)133-41-99. Кошти будуть використані на організацію та реалізацію проекту.


2018-Art-Nova-Zayavka.doc [39 Kb] (cкачиваний: 22)