• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Події » Всеукраїнська виставка до Дня Незалежності України

Всеукраїнська виставка до Дня Незалежності України

З 22 серпня по 10 вересня у виставкових залах НСХУ проходитиме Всеукраїнська художня виставка, присвячена Дню Незалежності України. На виставці експонуватимуться твори всіх видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Відбір творів здійснюється :
1)   по фотографіям творів, які надсилаються на поштову адресу Дирекції виставок НСХУ: 03054, м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), 1-5 не пізніше 28 липня 2017 року.
Вимоги до фотографій творів – розмір 21×15 см (формат А5), віддруковані на глянцевому папері (фотографії, віддруковані на принтері, плотері тощо не розлядатимуться). На звороті кожної фотокартки має бути написана детальна інформація про твір. Надсилайте не більше 3 (трьох) фотографій;
або
2)   по зображенням творів, які відправляються на електронну адресу Дирекції виставок НСХУ ( dv56@i.ua ) не пізніше 28 липня 2017 року.
До електронного листа має бути прикріплений текстовий файл з інформацією про надані твори. Назва файлів повинна співпадати зі списком робіт. Нумерація в списку повинна співпадати з назвою файлів із зображенням творів. Файли поганої якості, зняті на мобільні телефони, планшети – не розглядатимуться. Надсилайте не більше 3 (трьох) зображень.

Для представлення художніх творів на розсуд виставкому, необхідно надати наступні дані: назва виставки; прізвище, ім’я, по-батькові (повністю, без скорочень); рік народження; місто проживання; номер мобільного телефону; адреса електронної пошти; назва роботи, рік створення роботи, матеріал, техніка, розміри роботи у сантиметрах (висота × довжина × ширина). Для запобігання помилок інформацію необхідно надавати українською мовою.

Зображення, одержані після зазначеного терміну, не розглядатимуться. Також не розглядатимуться зображення, які не відповідають умовам цього Положення.

Інформацію про рішення виставкому учасники виставки можуть отримати після 3 серпня 2017 року за телефоном (044) 272 05 35.

Учасник особисто надає (посилає) твори, відібрані журі, до Дирекції виставок НСХУ з 3 по 11 серпня 2017 року. Твори мають бути підписані та повністю підготовлені для експонування.

Кожен учасник, твори якого будуть відібрані виставкомом, має внести на рахунок Дирекції виставок НСХУ обов'язковий організаційний внесок у розмірі 100 (сто) грн.

Банківські реквізити Дирекції виставок СХ України:
Р/р № 26008426322200 в АТ "УкрСиббанк” м. Києва
Код банку 351005;  Код ЄДРПОУ 02915063