• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Архів » Василь Понікаров "Квіти Життя"

Василь Понікаров "Квіти Життя"

Василь Понікаров "Квіти Життя"
14 - 24 березня
Виставка присвячена 90-річчю від дня народження Майстра Акварелі, заслуженого художника України Василя Андрійовича Понікарова (1929-2014) 
Під час свого творчого життя, Майстер створив безліч приголомшливих шедеврів. Кожна картина була для нього рідним і улюбленим дітищем. А так як його у найвідоміші світові мистецтвознавці називали Королем Квітів, ця виставка отримала назву "Квіти Життя". Виставка відображає основні етапи творчості Майстра, виставкова діяльність якого почалася з 1960-х років минулого століття.
Більше 300 персональних та колективних виставок проходили в різних містах і країнах світу. Роботи художника були представлені на виставках в Україні, Угорщині, Болгарії, Італії, Франції, Швейцарії, Фінляндії, Росії, Ізраїлі, Мексиці, США, ОАЕ таінших країнах.
Твори В.А. Понікарова зберігаються в Міжнародному Музеї Акварелі (Фабріано,Італія), у приватному музеї-галереї Василя Понікарова (Брест, Франція) в художніх музеях Одеси і Харкова, в Очаківському музеї мариністичного мистецтва, Ізмаїльському музеї А.В.Суворова, Прилуцькому краєзнавчому музеї, у приватних зібраннях колекціонерів усього світу.

Замовити запрошення на виставку по телефону +38-050-336-95-97 (Viber, WhatsApp)