• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Анонси » Х Всеукраїнська виставка-конкурс ім.Г.Якутовича

Х Всеукраїнська виставка-конкурс ім.Г.Якутовича

Х Всеукраїнська виставка-конкурс ім.Г.Якутовича
20 серпня - 13 вересня
Положення про Х Всеукраїнську виставку-конкурс імені Георгія Якутовича
 
Організатори: Національна Спілка художників України, Дирекція виставок Національної Спілки художників України, Київське об'єднання графічних мистецтв НСХУ.
Організатори Всеукраїнської художньої виставки-конкурсу імені Георгія Якутовича залишають за собою право використання зображень художніх творів, представлених на виставці, для використання у рекламних цілях даного мистецького проєкту.

Мета: Сприяння всебічному розвитку графічних мистецтв.

Час і місце: Виставка-конкурс проходитимеу Києві у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України з 20 серпня по 13 вересня 2020 року.

Умови участі: Художник може запропонувати на розгляд журі до 3 графічних творів. Розмір графічних аркушів не повинен перевищувати 130 см по більшій стороні.

Кращим творам за умовами конкурсної програми присуджуватимуться дипломи в чотирьох номінаціях: естамп; акварель; оригінальна графіка; книжкова графіка. Кращі роботи молодих художників буде відзначено у номінації «Юність». Журі присуджує дипломи І, ІІ, ІІІ ступеню в кожній з номінацій.

Відбір робіт учасників Виставком проводить у три способи:

– не пізніше 17 липня 2020 року учасники надсилають на поштову адресу Дирекції виставок НСХУ (04655, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5 ) заявки та якісні глянцеві фотографії 15×21 см (фотографії меншого або більшого розмірів, зображення на принтерних роздруківках, слайдах, дисках, дискетах – не розглядаються і не приймаються Виставкомом);

– не пізніше 17 липня 2020 року учасники надсилають на електронну адресу Дирекції виставок НСХУ ( dv56@i.ua ) якісні файли із зображенням творів (файли поганої якості, зняті на мобільні телефони, планшети – не розглядаються і не приймаються Виставкомом).
 
До фотографій і файлів зображення художніх творів обов'язково додається така текстова інформація (анкетні дані): назва проекту, прізвище, ім'я, по-батькові художника (без скорочень), рік народження, місто (місце) проживання, телефон, електронна адреса; назва твору, рік створення твору, матеріал, техніка виконання роботи, розміри (висота×довжина).

Заявки, отримані після зазначеного терміну, не розглядаються. Заявки з неповними анкетними даними або з зображеннями поганої якості не розглядаються.

Інформацію про рішення журі учасники Трієнале «Скульптура-2017» можуть отримати після 21 липня 2020 року.

– "вживу" на засіданні виставкового комітету, яке відбудеться 28 липня 2020 року з 11-00 до 15-00 на третьому поверсі Центрального будинку художника НСХУ (Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5).

Кожен учасник, твори якого будуть відібрані журі, має сплатити обов'язковий внесок 200 (двісті) грн на рахунок Дирекції виставок НСХУ для організаційних питань, виготовлення рекламної продукції і створення каталогу виставки.

Банківські реквізити Дирекції виставок СХ України:

IBAN   UA04 3510 0500 0002 6008 4263 2220 0 в АТ «УкрСиббанк» м. Києва
ЄДРПОУ   02915063

Обов'язково вказати: участь у конкурсі ім. Г.Якутовича. Прізвище, ім'я, по-батькові (повністю, без скорочень)

Учасники привозять або надсилають твори, відібрані журі, до Дирекції виставок НСХУ з 3 по 14 серпня 2020 року. Твори мають бути підписані та повністю підготовлені для експонування.

Оргкомітет Трієнале «Скульптура-2020» не бере на себе відповідальність за пошкодження і втрату творів під час транспортування (пересилки).

Учасник особисто забирає твори після закінчення Трієнале. Термін зберігання творів у Дирекції виставок НСХУ обмежений – не більше 1 місяця після закінчення виставки, тобто до 13 жовтня 2020 року. Після цієї дати ДВ НСХУ не несе відповідальність за збереження творів.
 
Організатори Всеукраїнської художньої виставки-конкурсу імені Георгія Якутовича залишають за собою право використання зображень художніх творів, представлених на виставці, для використання у рекламних цілях даного мистецького проєкту.Адреса Дирекції виставок НСХУ для «Нової пошти»:
04655, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5, третій поверхтел.: (044) 272-05-35; (063) 268-1450