• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Анонси » IV Всеукраїнська трієнале книжкової графіки

IV Всеукраїнська трієнале книжкової графіки

26 квітня - 12 травня
Положення про IV Всеукраїнську трієнале книжкової графіки

Організатори:  Національна спілка художників України
Дирекція виставок Національної спілки художників України

Мета:  Репрезентація творів, що відображають основні стилістичні напрямки у сучасній українській книжковій графіці, та сприяння всебічному розвитку графічних мистецтв

Час і місце:  Всеукраїнська виставка книжкової графіки відбудеться у Києві у виставкових залах НСХУ (Центральний будинок художника) з 26 квітня по 12 травня 2019 року

Журі:  Членів журі та експозиційної комісії визначають організатори виставки

Умови участі:  До участі у виставці запрошуються професійні художники з України

1.  Художник може запропонувати на розгляд журі твори книжкової графіки 2016-2019 років створення.

2.  Відбір творів здійснюється у три способи:
а)  на засіданні Виставкового комітету, яке відбудеться у Центральному будинку художника (м. Київ, вул. Січових стрільців, 1-5, ІІІ поверх) 16 квітня 2019 року (з 11-00 до 15-00)
або
б)    по фотографіям творів, які надсилаються на поштову адресу Дирекції виставок НСХУ: 03054, м. Київ, вул. Січових стрільців, 1-5 не пізніше 29 березня 2019 року.
Вимоги до фотографій творів – розмір 21×15 см (формат А5), віддруковані на глянцевому папері (фотографії, віддруковані на принтері, плотері тощо не розлядатимуться). На звороті кожної фотокартки має бути написана детальна інформація про твір. Надсилайте не більше 5 (п’яти) фотографій
або
в)  по зображенням творів, які відправляються на електронну адресу Дирекції виставок НСХУ ( dv56@i.ua ) не пізніше 29 березня 2019 року.
До електронного листа має бути прикріплений текстовий файл з інформацією про надані твори. Назва файлів повинна співпадати зі списком робіт. Нумерація в списку повинна співпадати з назвою файлів із зображенням творів. Файли поганої якості, зняті на мобільні телефони, планшети – не розглядатимуться. Надсилайте не більше 5 (п’яти) зображень.

Для представлення художніх творів на розсуд Виставкому, необхідно надати наступні дані: назва виставки; прізвище, ім’я, по-батькові (повністю, без скорочень); рік народження; місто проживання; номер мобільного телефону; адреса електронної пошти; назва роботи, рік створення роботи, матеріал, техніка, розміри роботи у сантиметрах (висота × ширина). Для запобігання помилок інформацію необхідно надавати українською мовою.
Заявки, одержані після зазначеного терміну, не розглядатимуться. Також не розглядатимуться заявки та фотографії, які не відповідають умовам цього Положення.

3.  Про результати відбору за фотографіями та електронними зображеннями учасники виставки можуть дізнатися після 4 квітня 2019 року за телефоном (044) 272‑05‑35.

4.  Твори, які були відібрані Виставкомом для експонування на виставці, мають бути доставлені до Дирекції виставок НСХУ до 19 квітня 2019 року.
Оргкомітет виставки не бере на себе відповідальність за пошкодження і втрату творів під час транспортування (пересилки).

5.  Кожен учасник, твори якого будуть відібрані журі, має внести на рахунок Дирекції виставок НСХУ обов’язковий організаційний внесок 50 (п’ятдесят) грн. Твори учасників, які не сплатили організаційний внесок, не експонуватимуться на виставці.

6.  Після проведення виставки буде видано каталог. Митці, які бажають, щоб їх твори були відображені у каталозі, мають сплатити на рахунок Дирекції виставок внесок у розмірі 250 (двісті п’ятдесят) грн. та надати якісні фотографії відібраних виставкомом творів.
(Банківські реквізити Дирекції виставок СХ України:
Р/р № 26008426322200 в АТ "УкрСиббанк” м. Києва
МФО 351005
Код ЄДРПОУ 02915063)

7.  За збереження творів, що складуть експозицію, під час проведення виставки відповідає Дирекція виставок НСХ України.

8.  Учасники особисто забирають твори після закінчення виставки. Термін зберігання творів у Дирекції виставок НСХУ обмежений - не більше 2 місяців після закінчення виставки, тобто до 12 липня 2019 року. Після цієї дати ДВ НСХУ не несе відповідальність за збереження творів.

9. Фотографії творів, відібраних для експонування, можуть бути використанні оргкомітетом виставки для різних форм реклами без додаткового погодження з автором.

10. Оргкомітет залишає за собою право проведення в рамках виставки, крім основної виставкової частини, інших художніх акцій, що відповідають характеру виставки.

11. Участь художника у виставці автоматично підтверджує його згоду з вищезазначеними умовами.


Адреса Дирекції виставок НСХУ:  04053, Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
  тел.:  (044) 272-05-35

2019-Knizhkova-grafka-Zayavka.doc [49,5 Kb] (cкачиваний: 13)