• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Анонси » Всеукраїнська виставка "Графіка-2018" (Трієнале "Графіка" + Конкурс імені Георгія Якутовича)

Всеукраїнська виставка "Графіка-2018" (Трієнале "Графіка" + Конкурс імені Георгія Якутовича)

7 - 24 червня
З 1997 року Національна спілка художників України кожні три роки проводить Трієнале графіки. З 2002 року один раз на два роки проводиться виставка-конкурс ім. Георгія Якутовича. Оскільки у цьому році повинні відбутися обидві ці акції, визначено за доцільне їх об’єднати та провести масштабну всеукраїнську виставку графіки під загальною назвою «Графіка-2018».

Надалі кожний з вищезазначених мистецьких заходів буде проводитись за своїм графіком, а саме: наступна виставка-конкурс ім. Г.В.Якутовича відбудеться у 2020, Трієнале - у 2021 році.

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ВИСТАВКУ «ГРАФІКА-2018»

Організатори:  Національна спілка художників України, 
Дирекція виставок Національної спілки художників України

Мета:   Репрезентація творів, що відображають основні стилістичні напрямки у сучасній українській графіці, та сприяння всебічному розвитку графічних мистецтв

Час і місце:   Всеукраїнська виставка «Графіка-2018» відбудеться у Києві у виставкових залах НСХУ (Центральний будинок художника) з 7 по 24 червня 2018 року

Журі:   Членів журі та експозиційної комісії визначають організатори виставки

Умови участі:   До участі у виставці запрошуються професійні художники з України

1. Відбір учасників виставки проводить журі на підставі надісланих заявок та фотографій.

2. Художник може запропонувати на розгляд журі до 3 графічних творів 2015-2018 років створення (кожна частина диптиху або триптиху вважається одним виставковим експонатом). Роботи повинні бути створені у традиційних графічних техніках (твори, виконані з використанням живописних матеріалів, розглядатися не будуть). Розмір графічних аркушів не повинен перевищувати 150 см по більшій стороні.

3. Відбір творів здійснюється у два способи:
а) по фотографіям творів, які надсилаються на поштову адресу Дирекції виставок НСХУ: 03054, м. Київ, вул. Січових стрільців , 1-5 не пізніше 14 травня 2018 року.
Вимоги до фотографій творів – розмір 21×15 см (формат А5), віддруковані на глянцевому папері (фотографії, віддруковані на принтері, плотері тощо, не розлядатимуться). На звороті кожної фотокартки має бути написана детальна інформація про твір. Надсилайте не більше 3 (трьох) фотографій.
або
б) по зображенням творів, які відправляються на електронну адресу Дирекції виставок НСХУ (dv56@i.ua) не пізніше 14 травня 2018 року.
До електронного листа має бути прикріплений текстовий файл з інформацією про надані твори. Назва файлів повинна співпадати зі списком робіт. Нумерація в списку повинна співпадати з назвою файлів із зображенням творів. Файли поганої якості, зняті на мобільні телефони, планшети – не розглядатимуться. Надсилайте не більше 3 (трьох) зображень.

Для представлення художніх творів на розсуд Виставкому, необхідно надати наступні дані: назва виставки; прізвище, ім’я, по-батькові (повністю, без скорочень); рік народження; місто проживання; номер мобільного телефону; адреса електронної пошти; назва роботи, рік створення роботи, матеріал, техніка, розміри роботи у сантиметрах (висота × ширина). Для запобігання помилок інформацію необхідно надавати українською мовою.

Заявки, одержані після зазначеного терміну, не розглядатимуться. Також не розглядатимуться заявки та фотографії, які не відповідають умовам цього Положення.

4. Кожен учасник, твори якого будуть відібрані журі, має внести на рахунок Дирекції виставок НСХУ 300 (триста) грн. для виготовлення поліграфічної продукції, пов’язаної з проведенням заходу.
Банківські реквізити Дирекції виставок СХ України:
Р/р № 26008426322200 в АТ "УкрСиббанк” м. Києва 
Код банку351005
Код ЄДРПОУ 02915063

5. Інформацію про рішення журі учасники виставки «Графіка-2018» можуть отримати після 20 травня 2018 року за телефоном (044) 272 05 35.

6. Учасник особисто надає (посилає) твори, відібрані журі, до Дирекції виставок НСХУ з 21 по 30 травня.

7. Твори мають бути підписані та повністю підготовлені для експонування.

8. Оргкомітет виставки «Графіка-2018» не бере на себе відповідальність за пошкодження і втрату творів під час транспорту (пересилки).

9. За збереження творів, що складуть експозицію, під час проведення виставки «Графіка-2018» відповідає Дирекція виставок НСХУ.

10. Учасник особисто забирає твори після закінчення виставки.

11. Термін зберігання творів у Дирекції виставок НСХУ обмежений - не більше 2 місяців після закінчення виставки, тобто до 24 серпня 2018 року. Після цієї дати ДВ НСХУ не несе відповідальність за збереження творів.

12. Фотографії творів, відібраних для експонування, можуть бути використанні оргкомітетом виставки-конкурсу для видання каталогу та різних форм реклами без додаткового погодження з автором.

13. Участь художника у виставці автоматично підтверджує його згоду з вищезазначеними умовами.

14. Оргкомітет залишає за собою право проведення в рамках виставки «Графіка-2018», крім основної конкурсної частини, інших художніх акцій, що відповідають характеру виставки.

Нагороди: Кращі твори виставки «Графіка-2018» нагороджуються преміями та дипломами.

За умовами конкурсної програми Трієнале журі присуджує один Гран-прі, як вищу відзнаку Трієнале та три заохочувальні премії. Художнику, який отримав Гран-прі «Графіка-2018», надається право проведення персональної виставки у виставкових залах НСХУ в 2019 році.

Також присуджуються дипломи конкурсу ім. Г. Якутовича в чотирьох номінаціях: книжкова графіка, станкова графіка, оригінальна графіка, акварель. Журі присуджує дипломи І, ІІ, ІІІ ступеню в кожній з номінацій.

2018-Grafka-Zayavka.doc [43,5 Kb] (cкачиваний: 21)