• (044) 272-05-35
  • Київ, вул. Січових стрільців, 1-5
Головна » Анонси » ІІ Всеукраїнська бієнале «Сучасне мистецтво вогню України"

ІІ Всеукраїнська бієнале «Сучасне мистецтво вогню України"

ІІ Всеукраїнська бієнале «Сучасне мистецтво вогню України"
27 квітня - 13 травня
З 27 квітня по 13 травня 2018 року у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України Міністерство культури України, Національна спілка художників України, Київська організація НСХУ, за ініціативи секції декоративно-прикладного мистецтва Київської організації НСХУ, проводять ІІ Всеукраїнську виставку «Сучасне мистецтво вогню України (кераміка, скло, метал)».

Основні напрями виставки:
 Об’ємно-просторова пластика, панно, станково-декоративні композиції, декоративні посудини, арт-об’єкти для оздоблення архітектурного простору в матеріалах кераміки, скла, металу. Експериментальні пошуки засобами художньої виразності сучасного «мистецтва вогню» в різноманітних авторських стилях і техніках ліпленої та гончарної кераміки, гутного скла, ковальства, ювелірного мистецтва, емальєрства.

Критерії відбору творів: Образно-пластичне новаторство, художня якість рукотворності творів.

Умови участі: Мають право брати участь художники професійної кераміки, скла, металу та студенти художніх вишів, члени інших творчих секцій НСХУ. Приймаються роботи, виконані за останні три роки. Аматорські роботи не розглядаються Виставкомом.

Попередній відбір творів здійснюється за якісними файлами із зображеннями художніх творів (не більше п’яти робіт), надісланими електронною поштою на e-mail: dv56@i.ua. Обов’язково надіслати також файл з фотографією автора (портрет) і в прикріпленому текстовому файлі надати наступну інформацію:
1. Назва виставки – ІІ Всеукраїнська виставка «Сучасне мистецтво вогню України».
2. Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю, без скорочень)
3. Рік народження. Місце (місто) проживання.
4. Номер мобільного телефону. Адреса електронної пошти.
5. Список файлів з зображеннями художніх творів (назва роботи, рік створення роботи, матеріал, техніка, розміри роботи у сантиметрах (висота × довжина × ширина, або висота).

Для запобігання помилок інформацію надавайте українською мовою у прикріпленому до листа текстовому файлі. Назва файлів повинна співпадати з назвами творів у списку робіт. Надсилайте не більше 5 (п’яти) творів і тільки якісні зображення для перегляду Виставкомом.

Строк подання заявок – 25 березня 2018 року. Заявки, надіслані після цієї дати, не приймаються і не розглядаються.

Інформацію про рішення Виставкому учасники можуть отримати після 3 квітня 2018 року за тел. (044) 272-05-35.

Кожен учасник, твори якого будуть відібрані Виставковим комітетом, має сплатити обов’язковий організаційний внесок 100 (сто) гривень і, по бажанню автора, внесок за участь в спільному каталозі виставки 300 (триста) гривень Твори, відібрані Виставкомом і надіслані для експонування, професійно фотографуються для розміщення у каталозі виставки (послуга платна – 30 (тридцять) гривень за твір).

Учасник особисто надає (надсилає) твори, відібрані журі, до Дирекції виставок НСХУ (адреса для «Нової пошти» – м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5, ІІІ поверх, Дирекція виставок НСХУ, тел. (044) 272-05-35) з 16 по 23 квітня 2018 року. Твори мають бути підписані та повністю підготовлені для експонування (фурнітура, кріплення).

Вперше для безпосереднього контакту автора з відвідувачами виставки інформація на етикетках творів буде доповнюватись фотографією автора (по бажанню) і контактним телефоном.

Остаточний відбір творів відбудеться на засіданні Виставкового комітету виставки у залі Центрального будинку художника НСХУ (ІІІ поверх) 23 квітня 2018 року з 11:00 до 17:00.

З надісланими (наданими) художніми творами, або при передачі творів до Дирекції виставок НСХУ для експонування обов’язково надсилається (надається) анкета
2018-Vogon-Anketa.doc [35 Kb] (cкачиваний: 6)


Оргкомітет ІІ Всеукраїнської виставки «Сучасне «мистецтво вогню України»:

Голова Оргкомітету – Володимир Чепелик, голова НСХУ, народний художник України, лауреат Національної премії України ім.Тараса Шевченка, академік Академії мистецтв України, професор, почесний громадянин міста Києва.

Члени Оргкомітету:
Володимир Балибердін, член НСХУ, голова секції ДПМ КОНСХУ, лауреат премії ім.Катерини Білокур;
Ігор Волощук, член НСХУ, заступник голови НСХУ, директор Дирекції виставок НСХУ, заслужений діяч мистецтв України;
Марко Галенко, член НСХУ, член секції ДПМ КОНСХУ, учасник міжнародних виставок і симпозіумів, лауреат премії імені Сергія Колоса;
Олеся Дворак-Галік, член НСХУ, член секції ДПМ КОНСХУ, учасник міжнародних виставок і симпозіумів, організатор Всеукраїнського фестивалю художньої кераміки «ЦеГлина», Арт-директор київської галереї «ЦеГлинаАрт»;
Марина Дерегус, член НСХУ, заступник директора Дирекції виставок НСХУ, заслужений працівник культури України;
Галина Дюговська, член НСХУ, член секції ДПМ КОНСХУ, учасник міжнародних виставок і симпозіумів, організатор і куратор мистецьких заходів, член НСЖУ;
Тетяна Ільїна, член НСХУ, член секції ДПМ КОНСХУ, учасник міжнародних виставок і симпозіумів, куратор Міжнародного Фестивалю емалі в Україні та виставок художньої емалі, організатор Першого музею емалі в Україні (м. Дніпро), старший викладач Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім.Михайла Бойчука;Стас Кадочников, член НСХУ, член секції ДПМ КОНСХУ, учасник міжнародних виставок, симпозіумів і пленерів, лауреат премій ім.Сергія Колоса і міжнародного конкурсу ICDC (Японія);
Микола Кіщук, член НСХУ, заступник голови НСХУ, заслужений діяч мистецтв України;
Володимир Хижинський, член НСХУ, учасник міжнародних виставок і симпозіумів, доцент Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім.Михайла Бойчука, кандидат мистецтвознавства;
Олександр Цибульський, член НСХУ, заступник директора Дирекції виставок НСХУ, заслужений працівник культури України;
Зоя Чегусова, член НСХУ, президент Української секції Міжнародної асоціації арт-критики АІСА, н.с. ІМФЕ ім.М. Т. Рильського НАН України, лауреат Національної премії України ім.Тараса Шевченка, лауреат премії ім.Платона Білецького, заслужений діяч мистецтв України.


Куратори проведення і організації ІІ Всеукраїнської виставки «Сучасне мистецтво вогню України»:
Володимир Балибердін (тел. 067 998-11-51)
Марина Дерегус (тел. 044 272-05-35)
Зоя Чегусова (тел. 067 441-68-70)

Куратор розділу «Художній метал»
Володимир Балибердін (тел. 067 998-11-51)

Куратор розділу «Художня емаль»
Тетяна Ільіна (тел. 066 628-70-44)

Куратори розділу «Художня кераміка»
Марко Галенко (тел. 050 383-27-18)
Олеся Дворак-Галік (тел. 050 531-64-26)
Володимир Хижинський (тел. 067-689-9873)

Куратор розділу «Художнє скло»
Стас Кадочніков (тел. 050-606-3837)

Куратор комунікації зі ЗМІ, соціальними мережами
Галина Дюговська (тел. 067-506-3528)

Відповідальний за підготовку Виставкому (по файлам), створення і підготовку до друку каталогу та іншої рекламної продукції
Олександр Цибульський (тел. 067-466-6144)


За довідками звертатися:
Дирекція виставок НСХУ – тел. 044 272-05-35.
Сайт Дирекції виставок НСХУ – www.dvnshu.com
facebook – група «Сучасне мистецтво вогню України (кераміка, скло, метал)»